×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Baraks Obama joko par sevi satīriskā televīzijas šovā

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

ASV prezidents Baraks Obama pirmdien pajokoja par sevi satīriskajā televīzijas šovā “The Colbert Report”.

“Viņš ir tik iedomīgs, ka runā par sevi trešajā personā,” Obama pajokoja, iejūtoties pārraides vadītāja Stīvena Kolbēra lomā.

Kolbērs paslavēja ASV jaunākos nodarbinātības rādītājus, uz ko Obama atbildēja, ka esot nepieciešams paaugstināt minimālo algu. “Tev taisnība, jo pats nodarbini daudzus cilvēkus, galvenokārt aizsardzības ministra amatā,” pajokoja Kolbērs.

Raidījuma ieraksts notika tikai dažas dienas pēc tam, kad amatā tika apstiprināts ceturtais aizsardzības ministrs sešu gadu laikā. “Tas nedaudz pacēla mūsu rādītājus,” atbildēja Obama.

“The Colbert Report” vadītājs tincināja Obamu par viņa ikdienu, jautājot, vai prezidents mēdzot izmētāt pa zemi netīrās zeķes, uz ko Obama atbildēja apstiprinoši.

Pēc tam Kolbērs jautāja, vai Obamam patīk viņa darbs. “Es mīlu šo darbu, tā ir liela privilēģija,” teica prezidents. “Taču, to darot, netiek domāts par tituliem. Tev jādomā, ko vari dot ASV iedzīvotājiem. Kad pārrodos mājās, Mišela, Malija un Saša mani bez žēlastības ķircina.”

Kolbēra karjera aizsākās komiķu šovā “The Daily Show”, ko vada Džons Stjuarts. Vēlāk Kolbērs sāka veidot raidījumu “The Colbert Report”, kas ir ļoti populārs, taču tuvojas noslēgumam. Nākamgad viņš stāsies televīzijas leģendas Deivida Letermana vietā raidījumā “Late Show”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+