Mobilā versija
Brīdinājums +4.2°C
Lūcija, Veldze
Trešdiena, 13. decembris, 2017
27. oktobris, 2015
Drukāt

Bārbras Streizandes citāti: par dzīvi, dēlu un veiksmi

Foto - LETAFoto - LETA

Aktrise un dziedātāja Bārbra Streizande (73) skaitās viena no komerciāli veiksmīgākajām sievietēm mūsdienu šovbiznesā. Viņa ir ieguvusi divus “oskarus”, tāpat “Emmy”un “Zelta globusa” balvas, viņa ir producente, sabiedriski aktīvs cilvēks un māte. Lūk, dažas no šīs dzīvesgudrās sievietes atziņām.

Par sevi

* Es atbraucu uz Holivudu, neielikusi jaunus zobus, nemainījusi deguna formu un vārdu. Tas man dara godu.

* Mājās es staigāju vienās un tajās pašās drēbēs – mani galīgi neinteresē dārglietas, es nenēsāju bikses ar slaidinošu vidukļa līniju. Man patīk justies komfortabli. Dzīvē ir daudz svarīgāku lietu nekā āriene.

* Es nebūt ne tik bieži uzņemos kino vai uzstājos uz skatuves. Vārdu sakot – neaizmālēju skatītājiem acis. Mana devīze: “Labāk mazāk, bet – labāk.”

* Cilvēki man ir ieteikuši mainīt uzvārdu. Tā vietā es nolēmu izņemt no sava vārda vienu burtu “a”, tā kļūstot par Bārbru. Tad man bija 18 gadu. Bet, kas attiecas uz degunu, – es baidos sāpju. Kā gan es varētu mesties zem naža pie cilvēka, kam neuzticos?

Par pilnību

* Pilnībai vajadzētu būt kādam trūkumam, plaisiņai. Jo viss bezgala ideālais ir garlaicīgs.

 Par dēlu

* Būt slavena vecāka bērnam ir sarežģīti. Taču mans dēls Džeisons pieaugot saprata, ka daudziem cilvēkiem nākas piedzīvot grūtu bērnību. Kuram tā bijusi ideāla? Retajam. Taču grūtības rūda raksturu. Ar laiku, kad dusmas norimst, mēs kļūstam saprotošāki un iemācāmies pateikties par pieredzi.

Par dzīvi

* Neviens nav tiesīgs otram norādīt, ko mīlēt.

* Dzīve ir pārāk īsa, tāpēc sākas ar desertu.

* Domas par kritisko vecumu – 40, 50, 60 gadiem (kā nu kuram), cilvēkus noved līdz depresijai. Kāda starpība, cik tev gadu? Tu pamodies no rīta – tas jau ir priecīgs notikums. Dievam jāpateicas par katru dienu. Ja tu baidies no dzimšanas dienām, priekš kam vispār dzīvot?

Avots: liwli.ru

Pievienot komentāru

Sniegs dzirkstošos toņos. 7 idejas krāsainam un spilgtam ziemas tēlamZiema nav laiks, lai skumtu! Arī aukstajā sezonā apģērbā vari izmantot sulīgas krāsas, lai veidotu spilgtus komplektus.
Draugiem Facebook Twitter Google+