“Barcelona” izrauj uzvaru pieliktajā laikā 0

UEFA Čempionu līgas trešās kārtas pirmajā spēļu dienā vairākiem favorītiem pēc uzvarām nācās spraukties kā kamielim caur adatas aci. Ne visiem tas izdevās.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Lielāko atspēlēšanos sarīkoja “Manchster United”, kas savā laukumā pret portugālu “Braga” 20. minūtē zaudēja ar 0:2 un tomēr prata gan atspēlēties, gan izcīnīt uzvaru. Tikpat smagi klājās “Barcelona”, kas lielāko mača daļu pret Glāzgovas “Celtic” spēlēja dažu treneru kā futbola handbolu klasificēto uzbrukumu ap pretinieka soda laukumu. Tomēr uzvaras vārti nekrita līdz pat ceturtajai kompensācijas laika minūtei. Uzvarētājiem prieki, “Celtic” šokā – jau aptaustītā punkta vietā divi vārti puslaiku pēdējās sekundēs.

Turīnass “Juventus” izbraukumā Kopenhāgenā pret “Nordsjealand” nokļuva zaudētājos un neko vairāk kā saglābtu neizšķirtu nepanāca – 1:1.

E grupa

“Nordsjaeland” – “Juventus” 1:1 (0:0). Bekmans (50.) – Vučiničs (81.).

“Shakhtar” – “Chelsea” 2:1 (1:0). Teišeira (3.), Fernandinjo (52.) – Oskars (88.).

Tabulā: 1. “Shakhtar” 7, 2. “Chelsea” 4, 3. “Juventus” 3, 4. “Nordsjealand” 1.

F grupa

“BATE” – “Valencia” 0:3 (0:1). Soldado (45.+1, 55., 69.).

“Lille” – “Bayern” 0:1 (0:1). Millers (20., no 11m).

Tabulā: 1. “Valencia” 6, 2. “BATE” 6, 3. “Bayern” 6, 4. “Lille” 0.

G grupa

“Spartak” – “Benfica” 2:1 (2:1). Karioka (3.), Žardels (43., savos vārtos) – Lima (33.).

“Barcelona” – “Celtic” 2:1 (1:1). Injesta (45.), Hordi Alba (90.+4.) – Samarass (18.).

Tabulā: 1. “Barcelona” 9, 2. “Celtic” 4, 3. “Spartak” 3, 4. “Benfica” 1.

H grupa

“Galatasaray” – “Cluj” 1:1 (0:1). Jilmazs (77.) – Nunkeu (19., savos vārtos).

“Manchester United” – “Braga” 3:2 (1:2). Ernandezs (25., 75.), Evans (62.) – Alans (2., 20.).

Tabulā: 1. “Manchester United” 9, 2. “Cluj” 4, 3. “Braga” 3, 4. “Galatasaray” 1.