AFP/LETA

“Barcelona” kompensācijas laikā izlaiž uzvaru Parīzē 0

“Barcelona” otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Parīzē cīnījās neizšķirti 2:2 ar “PSG” futbolistiem.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Spānijas kluba labā vārtus guva Lionels Mesi un Čavi, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Mājiniekiem izcēlās Zlatans Ibrahimovičs, kurš savulaik ir spēlējis “Barcelona”, un arī Blaise Matuidi.

Spāņi šajā mačā bija vadībā ar 1:0 un 2:1, turklāt otro reizi viņi pārsvaru ieguva 89. minūtē, kad Čavi realizēja pendeli, taču pārsvaru nespēja noturēt, jo ar rikošeta palīdzību otro reizi Viktora Valdes sargātajos vārtos bumbu raidīja Matuidi. Jāpiebilst, ka Parīzes komandai Ibrahimovičs pirmos vārtus guva, atrodoties aizmugures stāvoklī, taču līnijtiesnesis to kļūdaini nefiksēja.

Citā ceturtdaļfināla mačā Minhenes “Bayern” savā laukumā ar 2:0 pārspēja Turīnas “Juventus”. Mājiniekus jau pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Dāvids Alaba, bet 63. minūtē pārsvaru dubultoja Tomass Millers.

Atbildes spēles risināsies nākamtrešdien, un pusfinālā iekļūs uzvarētāji divu maču summā.