Foto – AFP/LETA

“Barcelona” un “Bayern” iekļūst pusfinālā 0

UEFA Čempionu līgas otrdien noskaidrotajiem pusfinālistiem Madrides “Real” un Dortmundes “Borussia” pievienojušās “Barcelona” un Minhenes “Bayern” komandas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 65

UEFA Čempionu līgas pusfināla pāru izloze notiks piektdien.

“Barcelona” izcīnītais 2:2 neizšķirts pirmajā spēlē Parīzē faktiski nozīmēja vienu vārtu pārsvaru, kas “PSG” laimi un pusfināla biļeti lika meklēt uzbrukumā. Otrā puslaika sākumā šie mēģinājumi pārvērtās asā un vertikālā pretuzbrukumā, Ibrahimovičam aizsūtot Pastori uz rezultatīvu tikšanos ar mājinieku vārsargu. 21 minūti Parīze virtuāli pabija pusfinālā, piespieda laukumā nākt Mesi, tomēr nosargāt iegūto nespēja. 71. minūtē Pedro panāca izlīdzinājumu. Lai gan atlikušajā laikā abām komandām bija iespējas mainīt, spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 “Barcelona” labā.

Minhenes “Bayern” aizvada lielisku sezonu, Turīnā ieradās ar savā laukumā iegūtu divu vārtu rezervi, turklāt ieradās ne tikai nosargāt šo pārsvaru, bet spēlēt savu futbolu. Un aizveda uzvaru no Turīnas, otrajā puslaikā iesitot divos vārtus un divu spēļu summā panākot iespaidīgo 4:0 pārsvaru.

UEFA ČEMPIONU LĪGA

“Barcelona” – “Paris St.Germain” 1:1 (0:0). Pedro (71.) – Pastore (50.). Pirmajā spēlē 2:2.

“Juventus” – “Bayern” 0:2 (0:0). Mandžukičs (64.), Pizaro (90.) Pirmajā spēlē 0:2.