Barcelona’s Argentinian forward Lionel Messi (2nd L) celebrates with his teammates after scoring during the UEFA Champions League round of 16 second leg football match FC Barcelona vs Manchester City at the Camp Nou stadium in Barcelona on March 12, 2014.  AFP PHOTO / QUIQUE GARCIA
Barcelona’s Argentinian forward Lionel Messi (2nd L) celebrates with his teammates after scoring during the UEFA Champions League round of 16 second leg football match FC Barcelona vs Manchester City at the Camp Nou stadium in Barcelona on March 12, 2014. AFP PHOTO / QUIQUE GARCIA
AFP/LETA

“Barcelona” un PSG pārliecinoši sasniedz UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu 0

pānijas komandai “Barcelona” un Francijas spēcīgākajai vienībai Parīzes “Saint-Germain” (PSG) trešdien pārliecinoši izdevās sasniegt UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfinālu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

“Barcelona” atbildes mačā ar 2:1 (0:0) savā laukumā pieveica Anglijas vienību Mančestras “City”, kas divu spēļu summā deva uzvaru ar 4:1.

Jau pirmajā puslaikā labākus momentus izveidoja tieši “Barcelona” futbolisti, tomēr rezultāts tika atklāts vien 67.minūtē, kad izcēlās Lionels Mesi. Turpinājumā “City” arī palika mazākumā un dueļa liktenis bija izlemts, kaut pašās pamatlaika beigās vienības vēl apmainījās gūtajiem vārtiem – sākotnēji Vensāns Kompanī panāca izlīdzinājumu, bet jau kompensācijas laikā Danijs Alevšs tomēr izrāva “Barcelona” panākumu arī šajā cīņā.

Šie bija Mesi 67. gūtie vārti Čempionu līgā, sasniedzot jaunu rekordu vienas komandas labā izpildītajos precīzajos sitienos. Līdz šim rekordists ar 66 gūtajiem vārtiem bija Rauls, pārstāvot citu Spānijas vienību Madrides “Real”.

Tikmēr PSG atbildes mačā ar 2:1 (1:1) savā laukumā pārspēja Vācijas vienību Leverkūzenes “Bayer”, summā triumfējot ar 6:1.

Šajā mačā abas komandas vārtu guvumiem bija apmainījušās jau līdz 13.minūtei, bet uzvaru mājiniekiem 53.minūtē izrāva Ezekvels Laveici.

Kā ziņots, pirms tam otrdien par pirmajām ceturtdaļfināla dalībniecēm kļuva Madrides “Atletico” no Spānijas un spēcīgākā Vācijas vienība Minhenes “Bayern”. Savukārt atlikušās četras nākamās kārtas dalībnieces noskaidrosies nākamnedēļ.

Turnīra fināls plānots 2014.gada 24.maijā Portugālē, Lisabonā.