×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Bards Dimiters ar koncertu svinēs 60. jubileju (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Pazīstamais dziesminieks Kaspars Dimiters šogad 1. maijā svinēs 60 gadu jubileju, un šim notikumam par godu 1. maijā plkst. 15 Cēsu pilsdrupās notiks jubilejas koncerts, LA.lv uzzināja Cēsu pilsētas domē.

Koncertā tiks prezentēta simt dziesmu grāmata un digitāls albums “Ielūgums uz dzīvi”, kurā apkopotas simt profesionāli restaurētas un remāsterētas (skaņu inženieris – Gints Sola) dažādos laikos sacerētas “romantiski filozofiskas” dziesmas. Vairākas no tām radušās pēdējo dažu gadu laikā (“Es tevi mīlu jau”, “Nāve ir dzimšanas diena”, Viņš ir pamodies beidzot pavisam”, “Ūdens ir pienācis slieksnim”, “Vingrotājs Aleluja”, “Vēstule sargeņģelim”, “Baloži un lielgabali” u.c.).
Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Bards!!?? Kas tas tāds par nezvēru Atbildēt

  latviešu valodas płavās! Nabaga valoda ar tādiem ievazājumiem…. re kā mūs baurus joprojām gudri kāds grib izglītot. Pat angłu valodā vārds “bard” ir kłuvis arhaisks lai gan joprojām dzirdam ” The bard of Avon” Kā arī kāds krogs ar nosaukumu “The Bard and the Banker” Bet vai Dimiters ir kāds Šekspīram cienīgs dzejnieks?… Nu sapńos gadās viss…. bet tad nu gan jāmācas un nedrīkst baidīties no bardo atklāsmēm.

 3. Lai laba veseliiba un daudz “jaunas ra’zas” dziesmu laucinjaa !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+