Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
13. oktobris, 2015
Drukāt

Bārdu dzen ar lāzeru (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Skarp” radījis pavisam jauna veida “Razor” skuvekli. Tas ir ierastas formas, taču parastā skuvekļa vietā tam ir lāzers.

“Kickstarter” kampaņas ietvaros “Skarp” ražošanai plānoja savākt 143 484 eiro, bet šobrīd jau savākts gandrīz miljons. Lāzera darbība tiek solīta vismaz 50 000 stundas. Skuvekli darbinās viena AAA baterija, kas būs jāmaina aptuveni reizi mēnesī. Paredzams, ka “Skarp Razor” skuveklis nebūs no lētājiem – atbalstītājiem maksās 142 eiro, pēcāk pircējam tas izmaksās 402 eiro. Tā izsūtīšana pircējiem varētu sākties nākamā gada martā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Starpcitu, Kickstarterī šī kampaņa pirms 5 dienā bija savākusi jau 4 miljonus, bet tā tikai DZĒSTA!
    Tagad gan viņa ir iekš indiegogo.

    Visdrīzāk, šī ir kārtējā krāpšana. Nav jau pirmā reize, kad sasola un tad nozūd ar visu naudu.

  2. Lāzers – lieka IZŠĶĒRDĪBA !
    Ar šķiltavām par 0,60 € – LĒTĀK !
    EFEKTS TAS PATS .

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+