×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
18. janvāris, 2013
Drukāt

Barikāžu laikā


Lilija Treice: “Vienmēr atradušies “gudrie”, lai vēsturi “uzlabotu” pēc savām vēlmēm un uzskatiem. Īstā vēsture ir tā, ko piedzīvojuši, pārdzīvojuši un atmiņā saglabājuši aculiecinieki.

 

Šā gada 20. janvārī Doma laukumā atkal iedegs barikāžu atceres ugunskuru un notiks manifestācija “Par tautas dzīvību”, kurā aicina Latvijas iedzīvotājus solidarizēties, lai no jauna vienotos par atmodas laika ideāliem – suverēnu, brīvu un demokrātisku Latvijas valsti, kas nodrošina pamatvērtību saglabāšanu, sociālo taisnīgumu, tautas fizisko, morālo un garīgo uzplaukumu. Jāatgūst pašcieņa, un pie velna visus savtīgos, viltus draugus. Es ļoti ceru, ka manifestācijā piedalīsies visas mazās apvienības un partijas, kuras parasti vēlēšanās zaudē. Tikai visi kopā atgūsim zaudēto.”

Georgs Maiznieks: “Grūti bez rūgtuma atcerēties, kas noticis valstī brīvības gados. Daudzu bijušo valdošo aprindu darbība sašķēla tautu, izveidojot neredzamas, bet jaušamas barikādes, kuru vienā pusē stāv deputāti, ierēdņi, baņķieri, visādi padomnieki un pilnvarnieki. Viņpus barikādēm mīņājas pensionāri, invalīdi, represētie, zemnieki u. c. Vai sabruks šīs barikādes, kas sašķeļ sabiedrību?”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+