Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

Bāriņtiesa: vecāki, kuri pie aukles atstāja bērnu, nav spējīgi par viņu parūpēties

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Viens no iemesliem, kāpēc Siguldas novada bāriņtiesa atteica vecākiem, kuri pie auklītes uz vairākām dienām atstāja savu bērnu, aizgādības tiesības, ir tas, ka arī pašlaik nav pārliecības, ka viņi būs spējīgi parūpēties par savu atvasi, aģentūra BNS uzzināja bāriņtiesā.

Pašlaik bērnam tiek meklēta cita ģimene.

Vienlaikus vecākiem, kuriem pašlaik aizgādības tiesības ir aizņemtas, ja viņu dzīves apstākļi ir mainījušies, ir iespējas atkārtoti vērsties bāriņtiesā, lai lūgtu tiesības atjaunot.

Ziņots, ka bērns tika atstāts auklei Rīgā, Ķengaragā uz vairākām dienām, tāpēc ceturtdien Rīgas bāriņtiesa pieņēma vienpersonisku lēmumu pārtraukt vecākiem aizgādības tiesības.

17.novembrī policija izplatīja informāciju, ka meklē aptuveni divus gadus vecās meitenes vecākus. Meitenes vecāki vairākas dienas bērnu bija atstājuši pie auklītes un solītajā laikā bērnam pakaļ neatnāca. Aukle vērsās policijā.

Pēc izplatītās informācijas medijos un sociālajos policijā pieteicās meitenītes radinieces un izdevās noskaidrot vecāku personību.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+