×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
27. marts, 2018
Drukāt

Bāriņtiesas vizīte beidzas ar kautiņu un policijas auto aizdedzināšanu (16)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Bāriņtiesas vizīte pie kādas ģimenes Staburaga pusē beigusies ar kautiņu un policijas auto aizdedzināšanu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Raidījums vēsta, ka iedzeršana tika rīkota pie vīratēva. Bāriņtiesas darbinieku iejaukšanās ģimenes ballītē pārvērtās pamatīgā tracī. Kā stāsta kāds aculiecinieks, bērna vectēvs, redzot, ka viņa dēls tiek sists, pielaida uguni policijas darbinieku automašīnai. Pagasta iedzīvotāji nesaprot, kādēļ neviens automašīnu nav mēģinājis dzēst.

Pēc spraigajiem notikumiem gan bērna tēvs, gan auto dedzinātājs tika aizturēti. Apkārtējie stāsta, ka meitenītes aprūpi bāriņtiesa uz neilgu laiku uzticēja kādai no bērna radiniecēm.

Meitenītes mātei ir atņemtas aprūpes tiesības par divām atvasēm no iepriekšējās laulības.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. sist dzērājus, sist narkomānis, bet tiem kas vēl bērnus taisa, srazu nosist.
  nēsi adekvāts lai bērnus audzinātu

 2. To auto aizdedzināja ar degmaisījumu,lai atriebtos poličiem par vardarbību.Būtu labi,ja visi latvieši būtu tik varonīgi!

 3. pagasta iedzīvotāji nesaprot, kamdēļ to auto nedzēsa, bet sirdīs un prātos ir pilnīgā skaidrībā, kamdēļ to aizsvilināja…

 4. Tā parasti notiek Atbildēt

  Te var saprast ka policijas auto ir valsts īpašums un iedos jaunu. Priekš kam smērēt rokas policists teiks neesmu ugunsdzēsējs to dara cits dienests.

 5. Staburaga bērni, jeb, “latvju tauta dej un dzied”.

 6. Kam tās pistole dota? Parādēm un impotencei? Un tādi Kozlovska policisti aizstāvēs tautu pret deboširiem?

 7. “Pagasta iedzīvotāji nesaprot, kādēļ neviens automašīnu nav mēģinājis dzēst.”

 8. Policija vainīga pie tā, ka busu nenodzēsa, pie tā, ka aizstāvējās un izmantoja speclīdzekļus pret dzērušu imbicili un pie tā, ka bērnu izzaga. Un vēl slimības lapas paņēmuši, nelieši tādi! kas notiek ar šīs tautas domāšanu? Vainīgi ir nevis policisti, bet dzīvnieki, kuri sadzērušies demonstrē savu visatļautību. Bet nekas jau viņiem nebūs…saudzē tādus!

 9. Policija vainīga pie tā, ka busu nenodzēsa, pie tā, ka aizstāvējās un izmantoja speclīdzekļus pret dzērušu imbicili un pie tā, ka bērnu izzaga. Un vēl slimības lapas paņēmuši, nelieši tādi! kas notiek ar šīs tautas domāšanu? Vainīgi ir nevis policisti, bet dzīvnieki, kuri sadzērušies demonstrē savu visatļautību. Bet nekas jau viņiem nebūs…saudzē tādus…

 10. Mums ir institūcijas institūcijas galā, bet reāli apmācītu darbinieku, kuri prot adekvāti rīkoties reālās situācijās – nav! Dara, kas ienāk prātā. Brauc pie nelabvēlīgas ģimenes, zina, kāda ir situācija, bet kā rīkojas? Domā par bērnu, kas šajā situācijā ir lielākais cietējs? Jau skaidri redzams, ka tagad visi atbildīgie darbinieki būs slimi, utml. Normāli dzīvojam!

 11. Tās, ka bērna mātei, kurai ir atņemtas aprūpes tiesības par divām atvasēm no iepriekšējās laulības, tiek atļauts aprūpēt nākamos bērnus, ir iespējams tikai latvijā.

 12. Vecais malacis

Draugiem Facebook Twitter Google+