“Baris” treneris Nazarovs ārdās KHL spēlē Vladivostokā (video) 0

KHL vienības Astanas “Baris” galvenais treneris Andrejs Nazarovs pamatīgi sadusmojās par tiesnešu darbu izbraukuma mačā Vladivostokā pret “Admiral”.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Baris” zaudēja ar 2:3. Pamatlaika pēdējā minūtē Nazarovs rādīja rupjus žestus gan tiesnešu, gan skatītāju virzienā un tika aizraidīts uz tribīnēm. Astanas komanda pēdējā periodā saņēma četrus noraidījumus, un treneris vēlāk skaidroja, ka nebija apmierināts ar tendenciozo tiesāšanu. Par nesavaldību viņam piešķirta sešu spēļu diskvalifikācija un naudas sods.

Incidentos ar skatītājiem Nazarovs iesaistījies arī agrāk, piemēram, spēles laikā Minskā.

Astanas “Baris” gatavojas pievienoties latviešu aizsargs Oskars Bārtulis.