Uncategorized

Baroka mūzika koncerts muzejā “Rīgas Birža” 0

Publicitātes foto

Svētdien, 24. novembrī, pulksten 17 Mākslas muzejs „Rīgas Birža” kopā ar Rīgas Senās mūzikas centru aicina baroka mūzikas un mākslas cienītājus uz koncertu muzeja Venēcijas zālē (4. stāvā, Doma laukumā 6, Vecrīgā).
Baroka kora „Collegium Choro Musici Riga” un baroka orķestra „Collegium Musicum Riga” solisti kopā ar diriģentu Māri Kupču atskaņos Bohēmijas izcelsmes austriešu komponista un vijolnieka Heinriha Ignaca Franca fon Bībera (Heinrich Ignaz Franz von Biber, 1644–1704) darbus: rekviēmu „f moll”, „Skumjos madrigālus”, „Batāliju” un „Sonata Representative”, kurā vijole atdarina dzīvnieku balsis.
Heinrihs Ignacs Francs fon Bībers ir bijis viens no 17. gadsimta virtuozākajiem vijolniekiem, sarakstīdams virkni programmatisku sonāšu, kurās atspoguļojas gan dabas norises, gan Bībeles sižeti. Tā ir viena no noskaņu tēlojumos bagātākajām mūzikām pasaules mūzikas vēsturē. Dzīvnieku balsis, kaujas norises un daudz citu motīvu var dzirdēt mākslinieka rakstītajos darbos.
Aicināti visi interesenti! Mēs Jūs gaidām!
Biļešu cenas:
Pieaugušiem: LVL 5,00 / EUR 7,11
Skolēniem, studentiem, pensionāriem: LVL 3,00 / EUR 4,27
Iegādājoties biļeti, pirms koncerta iespējams apskatīt Mākslas muzeja „Rīgas Birža” pastāvīgo ekspozīciju 3. un 4. stāvā.
Koncertā vietu skaits ir ierobežots (zāles ietilpība – 60 sēdvietas). Sēdvietas nav numurētas.
Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā no 12. novembra Mākslas muzeja „Rīgas Birža” kasē.

LA.lv