×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. septembris, 2015
Drukāt

Barona tērpā — uz Rankas muižu! Tikai vienu dienu tā būs atvērta apmeklētājiem

Foto- visitgulbene.lvFoto- visitgulbene.lv

Publicitātes foto

Tikai vienu dienu – 13. septembrī no pulksten 11.00 līdz 16.00 Rankas muiža būs atvērta apmeklētājiem, kad notiks Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākums “Rankas muižas apslēptie dārgumi”, portālu “La.lv” informēja
Gulbenes novada pašvaldību aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Apmeklētājiem teatralizētu sveicienu “Ak, šis Rankas ziedu laiks” veltīs Dailes teātra aktieri Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš. Varēs vērot dejojošo zirgu sveicienu no zirgaudzētavas “Kocēni”. Būs koncertuzvedums ar rotaļām gan lieliem, gan maziem kopā ar Čučumuižas saimi “Skanīgie “Čučumuižas stāsti Rankas muižā”.

Romantisko muižas gaisotni varēs izbaudīt, klausoties saksafonista A.Grapa spēlē un vizinoties ar laivu pa dīķi.

Ikviens interesents varēs doties ekskursijā “Rankas muižas stāsti” gidu pavadībā.

Vakara noslēgumā būs arī opermūzikas koncerts “Tā skan Rankas muižā”.

Pasākuma laikā plānota arī amatnieku un mājražotāju tirgošanās „Jestrā andelēšanās”. Būs iespēja iegādāties Agneses Zeltiņas darinātās rotas “Soulstones”, kā arī dziedātāja Igo Fomina kolekcijas “ Igo-Akcents Personībai” īpašās mīļlietiņas.

Pasākumā interesenti varēs fotografēties baronešu tērpos. Apmeklētāji aicināti pasākumā ierasties baronešu, baronu vai muižas ļaužu apģērbā. Notiks atraktīvas seno laiku spēles. Varēs vizināties ar ponijiem, mazi bērni ar ponijratiem, ar droškām- tamborratiem, būs nobaudāms uz iesma cepta jēra cepetis, darbosies āra kafejnīca.

Pasākumā ieeja brīva.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+