”Barons kvartāls” panāk izlīdzinājumu LBL ceturtdaļfināla sērijā pret ”Jēkabpili” 1

“Barons kvartāls” komanda svētdien “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē savā laukumā ar 82:76 (21:19, 18:15, 21:23, 22:19) pārspēja “Jēkabpils” basketbolistus, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Rīdziniekiem rezultatīvākais ar 19 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Roberts Freimanis, 16 punkti Taileram Larsonam, bet 15 punkti un septiņas bumbas zem groziem Tauram Jogelam.

Viesiem 17 punktus iemeta Roberts Stumbris, bet par punktu mazāk Modestam Kumpim. Zem groziem labi cīnījās Andrejs Šeļakovs, kuram 14 atlēkušās bumbas.

Pirmo ceturksni lielākoties vadībā bija “Jēkabpils” basketbolisti, taču mājinieki viņus panāca un spēles pirmo nogriezni uzvarēja ar 21:19. Pirmā puslaika beigās “Barons kvartāls” panāca astoņu punktu pārsvaru, bet pārtraukumā devās ar piecu punktu handikapu (39:34).

Otrā puslaika sākumā mājiniekiem bija jau desmit punktu pārsvars, taču ceturtās ceturtdaļas pirmajā minūtē tika panākts neizšķirts 60:60. Turpinājumā viesi izvirzījās vadībā ar 63:60, kam sekoja astoņi bezatbildes punkti no “Barons kvartāls” basketbolistiem. “Jēkabpils” četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām vēlreiz panāca neizšķirtu (68:68), taču priekšā nespēja aiziet, turpretī “Barons kvartāls” izvirzījās vadībā, ko nosargāja līdz pat mača finālsvilpei.

Šīs sērijas pirmajā mačā ceturtdien divkārtējā LBL bronzas medaļniece “Jēkabpils” savā laukumā guva grūtu uzvaru ar 89:84.

Nākamais abu komandu mačs risināsies 26.aprīlī Jēkabpilī.

Pusfinālā šī dueļa spēcīgākā komanda tiksies ar regulārās sezonas uzvarētāju “Ventspils”. Zīmīgi, ka ventspilnieki regulārās sezonas pēdējos divos mačos tikās tieši ar “Barons kvartāls” un “Jēkabpili” un piedzīvoja divus zaudējumus.

Regulārajā sezonā abas komandas izcīnīja ceturto un piekto vietu, par panākumu vairāk gūstot jēkabpiliešiem, bet savā starpā tās četros mačos uzvaras dalīja uz pusēm.