“Barons kvartāls” pārtrauc jūrmalnieku piecu uzvaru sēriju 0

LBL čempionāta vienīgajā svētdienas spēlē “Barons kvartaļs” pārliecinoši ar 91:72 pārspēja “Jūrmala/Fēnikss”, pārtraucot viesu piecu uzvaru sēriju.

Notriektā tautumeita 6

Ar spēles pirmo minūti baroni pretinieka grozā meta ar vairāk kā 50 procentu precizitāti un bija pārāki visos statistikas rādītājos. Jau pirmajā puslaikā tika iegūts drošs pārsvars un spēle aizvadīta līdz pārliecinošai uzvarai.
Abas komandas nedēļas vidū tikās Baltijas basketbola līgas ietvaros un arī tad ar 86:64 pārāka bija Rīgas komanda. Tātad šāds iznākums ir šā brīža objektīvais abu komandu spēju atspoguļojums.

LBL ČEMPIONĀTĀ NEDĒĻAS NOGALĒ
“Barons kvartāls” – “Jūrmala/Fēnikss” 91:72 (23:14, 46:29, 69:54). Jogela 25+8AB, Larsons 18, Geks 17; Iļjins 15, Jeromanovs 14, Pinete, Saulītis pa 10.
BK “Ventspils”- “Latvijas Universitāte” 91:72 (28:11, 53:29, 69:49). Leimanis 18, Dīns, Kempbels pa 16; Birkāns 13, Lasenbergs 12.
“Valmiera/Ordo” – BK “Jēkabpils” 78:61 (27:18, 36:35, 59:49). Vairogs 23, Pitss 14, Jonāts, Bērziņš pa 10; Šeļakovs 12+15AB, Sirsniņš 10, Sokolovs 9.