“Barons kvartāls” pēdējā ceturtdaļā paliek bez Baltijas bronzas 0

“Barons kvartāls” piektdien Tallinā pēdējā ceturtdaļā nenoturēja iepriekš iekrāto pārsvaru un ar 58:73 zaudēja vietējam “Kalev/Cramo”, ierindojoties 4.vietā Baltijas basketbola līgā.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Četru cilvēku ģimene veic eksperimentu, cenšoties pārtikai tērēt ne vairāk kā 60 eiro nedēļā: “No dažiem produktiem nākas atteikties”

Divu finālspēļu summā cīņā par 3.vietu Armanda Šķēles pārstāvētais “Kalev/Cramo” uzvarēja ar septiņu punktu pārsvaru.

Latvijas komandā 23 punktus guva Tailers Keins, kurš izcīnīja arī 15 atlēkušās bumbas, bet 13 punktus iekrāja Džamars Digss. “Kalev/Cramo” rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Garijs Vilkinsons, savukārt Šķēle laukuma saimnieku krājumu papildināja ar astoņiem punktiem.

Pirmajā spēlē Rīgā “Barons kvartāls” uzvarēja ar 79:71, tādēļ Tallinā ieradās ar astoņu punktu pārsvaru divu spēļu summā. Veiksmīgs Latvijas klubam bija arī otrās cīņas sākums, jo viesi izvirzījās vadībā un pirmās ceturtdaļas beigās bija sešus punktus priekšā (21:15). Pēc pārtraukuma mājinieki gan panāca izlīdzinājumu un līdz puslaika beigām jau bija vadībā ar 34:31.

Dažu punktu pārsvaru “Kalev/Cramo” noturēja trešās ceturtdaļas lielāko tiesu, līdz nepilnas trīs minūtes pirms pēdējā pārtraukuma Salvis Mētra ar gūtu grozu un realizētu soda metienu uz brīdi atguva vadību “Barons kvartālam” – 41:40. Pēdējo ceturtdaļu sākuši ar trīs punktu vadību (47:44), laukuma saimnieki pāris minūtēs panāca 56:48 un neizšķirtu divu spēļu summā. “Kalev/Cramo” dominēja turpinājumā un trīs minūtes pirms cīņas beigām jau bija priekšā ar 14 punktiem (67:53). Divi Šķēles neprecīzi metieni palīdzēja viesiem uz brīdi sasparoties, tomēr galotnē Igaunijas klubs sev vajadzīgo pārsvaru prata nosargāt.

BBL zelta finālsērijā BK “Ventspils” sestdien atbildes spēlē uzņems Lietuvas klubu “Prienai”, kuru pirmajā spēlē Lietuvā pārliecinoši pieveica ar 22 punktu pārsvaru (91:69). Arī finālsērijā par pirmo vietu uzvarētājus noteiks divu spēļu summā.

BBL ČEMPIONĀTS

Spēle par 3.vietu:

“Kalev/Cramo” – “Barons kvartāls” 73:58 (15:21, 19:10, 13:13, 26:14). Divu spēļu summā: 144:137

“Kalev/Cramo”: Vilkinsons 15, Elegars 14 +10AB, Fols 11 +8AB, Šķēle 8, Ebots 8, Makleods 5, Kērless 4, Kajupanks 3, Soks 3, Dorbeks 2.

“Barons kvartāls”: Keins 23 +15AB, Digss 13 +7AB, Duļķis 10, Rozītis 4, Mētra 3, Gulbis 2 +6AB, Bergmanis 2, Brūniņš 1.