“Barons kvartāls” zaudē BBL pirmajā pusfināla spēlē 0

“Barons kvartāls” trešdien savā laukumā Hanzas vidusskolā Rīgā ar 73:76 zaudēja Lietuvas klubam “Prienai” Baltijas Basketbola līgas (BBL) pusfināla pirmajā spēlē, informē organizatori.

Notriektā tautumeita 6

Latvijas klubā rezultatīvākais bija Māris Gulbis, kurš guva 22 punktus. Deivids Duļķis guva 16, Džamars Digss ‒ 15 punktu, bet Tailers Keins guva 12 punktu un izcīnīja 18 atlēkušo bumbu zem groziem. Lietuvas kluba sastāvā ar 19 punktu guvumu izcēlās Gedimins Oreliks.

“Barons kvartāls” spēles lielāko daļu atradās iedzinējos, bet pirms pēdējās ceturtdaļas zaudēja ar 51:64. Tomēr spēles izskaņa bija saspringta, jo divas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki atpalika vien par diviem punktiem. Gūt uzvaru “Barons kvartālam” neizdevās, taču atbildes spēlē, kas viesos notiks piektdien, uzvara ar četriem punktiem Latvijas klubam nodrošinātu vietu finālā.

Jau ziņots, ka otrā pusfināla pārī BK “Ventspils” pirmdien viesos ar 61:64 zaudēja Tallinas “Kalev/Cramo”. Atbildes spēle ceturtdien notiks Ventspilī.