“Barons” neizglābjas; Liepājā prasa gaismas izslēgšanu 0

Baltijas basketbola līgā trešdien savus līdzjutējus nespēja iepriecināt “Barons” un “Liepāja/Triobet”, savā laukumā zaudējot attiecīgi “Avis Rapla” un Kedaiņu “Nevežis”.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Kas notiek ar mūsu bērniem? Kādēļ viņi aug tik nežēlīgi?” 1.klases skolnieka mamma pauž sašutumu par bērnu rīcību

“Barons” komanda otrā puslaika izskaņā atspēlēja deviņu punktu deficītu, pēdējās sekundēs ar tālmetienu neizšķirtu panāca Kristaps Mediss. Pagarinājumā turpinājums nesekoja, turpretī viesi no Igaunijas, atbraukušo līdzjutēju atbalstīti, guva septiņus punktus pēc kārtas. Vēl viens varoņdarbs “Barons”izpildījumā nesekoja un rīdzinieki cieta pirmo zaudējumu.

“Liepāja/Triobet” bija pavisam nevarīgi uz Kedaiņu “Nevežis” fona. Latvijas un Lietuvas vidusmēra klubu meistarības atšķirības? To redzēsim sezonas turpinājumā, bet šoreiz liepājnieku spēli vislabāk raksturo “Sportacentrs TV” spēles komentētāja Normunda Atvara otrajā puslaikā teiktais: vai kāds nevar izslēgt zālē gaismu?

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
A grupa
“Barons” – “Avis Rapla” 80:86
(13:13, 34:39, 51:56, 72:72). Krestiņins 14+13AB, Mediss 14, Zonne 13; van der Mars 23+12AB, Suarezs 17, Kaldre 16.
“Liepāja/Triobet” – “Nevežis” 65:94 (22:30, 37:51, 52:73). Rozītis 15, Makmalans, Ausējs pa 12; Petrilevičs 23, Vaitkus 14, Lovs 12.