barons.lv

“Barons/LDz” apspēlē pastarīšus 0

“Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē svētdien “Barons”/LDz vienība izbraukumā ar 79:74 (16:20, 23:20, 25:18, 15:16) uzvarēja sacensību pastarīti “Latvijas Universitāte” (LU).

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pirmajā ceturtdaļā LU komandas pārsvars uz brīdi sasniedza deviņus punktus, bet otrajā ceturtdaļa viesi atspēlējas līdz viena punkta deficītam. Turpinājumā mājinieki izveidoja pat desmit punktu pārsvaru, tomēr noslēdzošo ceturtdaļu “Barons”/LDz uzsāka ar sešu punktu handikapu. Ar veiksmīgu atspēlēšanos trīs minūtes pirms cīņas beigām LU komanda panāca divu punktu atstatumu, tomēr tuvāk vairs netika.

Uzvarētāju labā Ernests Kalve guva 18 punktus, par diviem punktiem mazāk iekrāja Kaspars Kambala, bet Kristaps Valters iekrāja 12 punktus un deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr LU komandas labā attiecīgi 15 un 14 punktus guva Ingars Aizpurs un Harijs Rubenis.

LU vienība ir zaudējusi visos šosezon aizvadītajos astoņos LBL mačos, turklāt ir palikusi vienīgā komanda, kas cīnās bez panākumiem. Savukārt “Barons”/LDz pēc ne pārāk veiksmīgā sezonas sākuma nu guvuši jau piecas uzvaras pēc kārtas.

Abas komandas savā starpā tikās jau sezonas pirmajā mačā, kad savā laukumā pārāki ar 77:70 bija “Barons”/LDz.

Kā zināms, “Barons”/LDz sastāvu šosezon papildinājuši tādi Latvijā zināmi spēlētāji kā Kambala, Valters, Kalve un Gatis Jahovičs. Tāpat klubs ceturtdien līdz ar stratēģiskā partnera “Latvijas Dzelzceļš” piesaistīšanu paziņoja par nosaukuma maiņu, jo iepriekš tā nosaukums bija “Barons kvartāls”, kā arī izteica gatavību tuvāko gadu laikā iesaistīties cīņā par LBL medaļām.

Turnīra kopvērtējumā līderpozīcijā ar divās spēlēs izcīnītiem diviem panākumiem atrodas Latvijas vicečempioni “VEF Rīga”, kamēr valsts čempioni “Ventspils” ar piecām uzvarām sešās spēlēs ir otrie. “Liepāja”/”Triobet” ar astoņiem panākumiem desmit mačos ieņem trešo vietu, bet “Barons”/LDz ar sešiem panākumiem astoņās cīņās ieņem ceturto vietu. Ar piecām uzvarām astoņos mačos seko “Jūrmala”/”Fēnikss” un “Jēkabpils”.

“Valmiera” ar trim panākumiem astoņās cīņās un “Jelgava” ar četrām uzvarām 11 mačos atrodamas attiecīgi septītajā un astotajā vietā. Tikmēr “Saldus” kontā ir viens panākums deviņās cīņās, bet bez uzvarām turnīrā joprojām spēlē “Latvijas Universitāte”.