Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Barselonā atklās izstādi par Latvijas vēsturi

Foto-Karīna MiezājaFoto-Karīna Miezāja

Pieminot 25. gadskārtu kopš Berlīnes mūra krišanas un aukstā kara beigām, Barselonas pilsētas domes Kultūras institūts gatavojas iekārtot izstādi par Latviju kā vienu no valstīm, kas šo procesu rezultātā atguva neatkarību.

Izstāde būs iekārtota 200 kvadrātmetru plašās telpās. Tajā tiks izstādīti seši lieli paneļi ar informāciju, plānoti 16 objekti un 24 fotogrāfijas, kā arī divi audiovizuāli materiāli par Latvijas vēsturi. Izstādi plānots atvērt 15. oktobrī, un tā būs atvērta līdz 11. janvārim. Attēlā: Latvijas Okupācijas muzeja līdzstrādniece Evita Rukke izrāda eksponātus, kuri papildinās izstādi Barselonā. Šī lente bija apsieta ap ziediem, kurus 1987. gadā pie Brīvības pieminekļa nolika “Helsinki-86” dalībnieki.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+