Manchester United’s Ecuadorian midfielder Antonio Valencia (C) receives a yellow card from referee Carlos Velasco Carballo (3L) after a challenge on Bayern Munich’s German defender Philipp Lahm (floor) during the UEFA Champions League quarter-final first leg football match between Manchester United and Bayern Munich at Old Trafford in Manchester on April 1, 2014.   AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE
Manchester United’s Ecuadorian midfielder Antonio Valencia (C) receives a yellow card from referee Carlos Velasco Carballo (3L) after a challenge on Bayern Munich’s German defender Philipp Lahm (floor) during the UEFA Champions League quarter-final first leg football match between Manchester United and Bayern Munich at Old Trafford in Manchester on April 1, 2014. AFP PHOTO / CHRISTOF STACHE
AFP/LETA

Barselonā un Mančestrā 1:1 neizšķirti 0

Abas pirmās UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfināla spēles otrdien noslēdzās neizšķirti.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus

Pašreizējie Vācijas un Eiropas futbola čempioni Minhenes “Bayern” Anglijas pilsētā Mančestrā cīnījās 1:1 (0:0) ar aizvadītās sezonas spēcīgāko valsts klubu “United”.

Pēc bezvārtu neizšķirta pirmajā puslaikā, rezultātu 58.minūtē pēc stūra sitiena atklāja potenciālās sērijas pastarītes Mančestras “United” spēlētājs Nemanja Vidičs, tomēr deviņas minūtes vēlāk Bastians Šveinšteigers panāca izlīdzinājumu.

Tomēr pašā cīņas izskaņā Šveinšteigers saņēma otro brīdinājumu un abu komandu atbildes mačs vācietim būs jāizlaiž.

Kā zināms, “Bayern” šosezon cer kļūt par pirmo komandu kopš 1990.gada, kas spējusi aizstāvēt šī turnīra čempionu titulu. Togad to paveica Itālijas klubs “AC Milan”.

Tikmēr divu spāņu klubu duelī “Barcelona” savā laukumā cīnījās 1:1 (0:0) ar Madrides “Atletico” komandu.

Arī šajā mačā rezultāts pirmajā puslaikā netika atklāts, bet jau 30.minūtē laukumu traumas dēļ pameta “Atletico” uzbrukuma līderis Djegu Košta, kas par izteiktiem favorītiem padarīja mājiniekus. Tomēr 56.minūtē rezultātu ar lielisku tālsitienu atklāja tieši Madrides vienība, kad izcēlās uz maiņu nākušais Koštas aizstājējs Djegu Ribašs.

Savukārt izlīdzinājumu “Barcelona” panāca 71.minūtē, izceļoties Neimaram.

Šī dueļa cīņa ir ļoti principiāla, jo klubi savā starpā cīnās arī par triumfu Spānijas čempionātā.

Zīmīgi, ka “Atletico” šīs sezonas Čempionu līgā joprojām nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu – septiņas uzvaras un divi neizšķirti, tikmēr “Barcelona”, visus turnīrus kopā ņemot, bija izcīnījusi piecus panākumus pēc kārtas.

Līdz šim “Barcelona” jau sešus gadus pēc kārtas ir izdevies sasniegt Čempionu līgas pusfinālu, tikmēr Madrides klubs pēdējo reizi starp četrām labākajām Eiropas vienībām bija tālajā 1974.gadā.

Atbildes spēles šiem abiem pāriem norisināsies 9.aprīlī.

Trešdien ceturtdaļfinālā iesaistīsies arī pārējie dueļi, kuros Francijas čempione Parīzes “Saint-Germain” sacentīsies ar Anglijas vienību Londonas “Chelsea”, bet Spānijas vienība Madrides “Real” tiksies ar pagājušās sezonas sacensību finālisti Dortmundes “Borussia”.

Turnīra fināls plānots 24.maijā Portugālē, Lisabonā.