×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Barselonas autosatiksmes tunelī izglābti “Pokemon Go” spēlētāji

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Spānijas pilsētas Barselonas policija ir izglābusi divus japāņu tūristus, kas bija iegājuši dzīvas autosatiksmes tunelī, meklējot pokemonu populārajā viedtālruņu spēlē “Pokemon Go”, vēsta ziņu portāls “The Local”.

Policija sākumā uzskatīja, ka japāņu pāris ir apmaldījies, jo vīrietis un sieviete cieši skatījās uz planšetdatoru un mobilo tālruni, it kā meklētu izeju no 1270 metrus garā Roviras tuneļa, kur gājējiem un velosipēdistiem ieeja ir aizliegta.

Kad policisti apturēja abus tūristus, viņi konstatēja, ka šie tūristi patiesībā “tvarsta pokemonu” jaunajā populārajā spēlē, Spānijas informācijas aģentūrai EFE pavēstīja policijas ziņu avoti.

Policija izveda vīrieti un sievieti no tuneļa un viņiem pastāstīja, ka šim tunelim nedrīkst iet cauri kājām, jo gājējus tajā apdraud ātri braucošas automašīnas.

“Pokemon Go”, kas ir klasiskas deviņdesmito gadu spēles versija viedtālruņiem, Spānijā kļuva pieejama 15.jūlijā, bet jau ir ieguvusi milzu popularitāti šajā valstī.
Spēlētāji augšuplādē sociālajos medijos savu notverto pokemonu fotogrāfijas, un daudzi ir notverti dažās no Spānijas slavenākajām vietām.

Ir ziņots, ka šīs spēles dalībnieki jau ir pārpludinājuši Spānijas baznīcas, kapsētas un pasaules mantojuma objektus.

“Mana māte 15 gadus mēģināja panākt, lai es ietu uz baznīcu, bet ”Pokemon Go” to panāca tikai divās dienās. Tur bija Pikaču,” paziņoja viens spēlētājs.

“Pokemon Go” ir kļuvusi par globālu veiksmi, ienesot 1,6 miljonus ASV dolāru (1,45 miljonus eiro) dienā no “iPhone” lietotājiem ASV vien. Japānas spēļu kompānijas “Nintendo” akcijas cena pagājušonedēļ pieauga par gandrīz 50%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+