foto – LETA

Bārtulim 1+1 “Donbass” uzvarā pār “Lokomotiv” 0

Oskars Bārtulis ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli palīdzējis sevis pārstāvētajai Doņeckas “Donbass” komandai izcīnīt 4:3 uzvaru KHL čempionāta spēlē Jaroslavļā pār Miķeļa Rēdliha pārstāvēto “Lokomotiv”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Bārtulis otrās trešdaļas vidū ar metienu no zilās līnijas guva pirmos vārtus šajā spēlē, bet neilgi pēc tam aizsargs rezultatīvi piespēlēja “Donbass” otrajā vārtu guvumā, kad izcēlās Oļegs Piganovičs. “Donbass” bija vadībā ar 2:0 un 3:1, tomēr “Lokomotiv” spēja panākt neizšķirtu un uzvarētājs tika noskaidrots pagarinājumā.

Oskars Bārtulis “Donbass” komandā spēlēja 19 minūtes un 33 sekundes; zaudētājiem Miķelis Rēdlihs uz ledus bja astoņas minūtes un trīs sekundes.

Otrdien KHL čempionāta otro mājas spēli aizvadīs Rīgas Dinamo”, uzņemot Austrumu konferences līderus Kazaņas “AK Bars”.

KHL ČEMPIONĀTA OTRDIENAS REZULTĀTI

Magņitogorskas “Metallurg” – Novokuzņeckas “Metallurg” 3:1 (0:0, 2:0, 1:1);

“Salavat Julajev” – “Amur”:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

“Severstaļ”  – Minskas “Dinamo” 4:2 (2:1, 1:0, 1:1);

“Ņeftehimik” – “Admiral” 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

“SKA” – “Medveščak” 3:0 (1:0, 1:0, 1:0);

“Lokomotiv” – “Donbass” 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) – pagarinājumā.