Sports
Hokejs

Bārtulim konflikts ar Hārtliju, grib ņemt Krievijas pasi – hokejista komentārs2


Oskars Bārtulis (pa labi) un Artis Ābols.
Oskars Bārtulis (pa labi) un Artis Ābols.
foto: LHF

Oskars Bārtulis svētdien traumas dēļ nepiedalījās Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlē pret Kanādu (0:2), bet aizkulisēs izskanēja skandalozas lietas – valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs negribot viņu vairs redzēt, turklāt aizsargs gatavojas ņemt Krievijas pasi.

Šīs baumas lūdzu komentēt pašam Oskaram. “Ko? Nezinu, ko Hārtlijs citiem teicis. Man pateica, lai ārstējos, novēlēja veiksmi un gaida, kad nākamreiz būs iespēja tikties. Paspieda roku, normāli izrunājāmies, pat divas reizes,” pārsteigts par klīstošajām runām ir pieredzējušais aizsargs, norādot, ka pēdējā treniņā Ufā guvis galvas un kakla traumu, kuru otrajā izlases treniņu dienā atkal sajutis un vēlāk nolemts, ka labāk izlaist spēli pret Kanādu. “Man arī Viesturs Koziols uzrakstīja īsziņu un jautāja, kā jūtos, nezinu, no kurienes runas par konfliktu,” piebilda Bārtulis.

Tāpat cilvēki runāja, ka Bārtulis gatavojas ņemt Krievijas pasi, lai šīs valsts klubos neskaitītos kā leģionārs. “Kaut kādas muļķības, esmu šokēts. Man ir Latvijas pase un ASV zaļā karte. Par klubu lietām – neko nezinu attiecībā uz nākamo sezonu, ar aģentu neesam runājuši. Koncentrējos šīs sezonas beigām, gribu tikt izslēgšanas spēlēs un tur labi nospēlēt, jo komanda ir tiešām laba,” sacīja Oskars Bārtulis, kurš decembrī no Vladivostokas “Admiral” pārcēlās uz Ufas “Salavat Julajev”.

Bārtulis arī padalījās iespaidos par Bobu Hārtliju: “Ja godīgi, es nejutu atgriešanos Ziemeļamerikas stilā, gluži pretēji. Sistēma un taktika – jā, jauns un mūsdienīgs hokejs, bet treniņprocess ļoti ilgs. Kā atgriešanās vecajos Krievijas laikos, ilgi treniņi uz ledus. ASV ne pie viena trenera uz ledus nebijām pusotru stundu. Tas mani šokēja, sapulces, viss izvilkts. Bet tāda ir viņa pieeja, jāpielāgojas. Vai pavasarī gribu spēlēt izlasē? Domāju, ka gribu, bet tad redzēsim, vēl par agru runāt, kā jau teicu – šobrīd visas domas par klubu.”

Saistītie raksti
LA.lv