×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. maijs, 2012
Drukāt

Bārtulim vienas spēles diskvalifikācija

Latvijas hokeja izlases aizsargam Oskaram Bārtulim piektdien pasaules čempionāta disciplinārā kolēģija par spēka paņēmienu pret čehu hokejistu Tomāšu Mojzišu ceturtdienas spēlē, piespriedusi vienas spēles diskvalifikāciju, tāpēc viņš nevarēs piedalīties sestdienas spēlē ar Norvēģiju, piektdien vēsta Starptautiskā hokeja federācija (IIHF).

Čempionāta disciplinārā kolēģija izskatīja divus Bārtuļa spēka paņēmienus – vienu pret Mojzišu, kurā hokejists nesaņēma noraidījumu, bet otru arī pirmajā periodā pret Milanu Mihaleku, kad viņš tika noraidīts uz divām minūtēm. Kolēģija lēma, ka pret Mojzišu Latvijas hokejists, pretspēlētāju no aizmugures ietriecot laukuma apmalē, nospēlējis bīstami un, lai gan čehu hokejists traumu nav guvis, pārkāpums bijis nopietns. Tāpēc Bārtulim piespriests spēles sods (25 minūtes) un vienas spēles diskvalifikācija. Savukārt gadījumā ar spēka paņēmienu pret Mihaleku, tiesneši pamatoti Bārtulim piešķīra divas soda minūtes un papildus soda sankcijas šajā gadījumā nav piemērojamas.

Disciplinārā kolēģija izskatīja arī epizodi, kad cits Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis spēles izskaņā, kad pret viņu spēka paņēmienu izdarīja Mojzišs, ar nūju pretiniekam iesita pa kāju. Cibuļskis jau spēles laikā saņēma divu minūšu noraidījumu unb papildus sankcijas viņam netika piespriestas.

Disciplinārā kolēģija pasaules čempionātā sastāv no diviem cilvēkiem – Džefa Sauera, kurš atrodas Helsinkos, un Dena Maruelli, kurš uzturas Stokholmā. Viņi lēmumus pieņem ar konferences zvana starpniecību.

Jau ziņots, ka sestdienas spēlē ar Norvēģiju, zem jautājuma zīmes ir arī uzbrucēja Ronalda Ķēniņa dalība, kuram ir muguras trauma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+