Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
18. augusts, 2014
Drukāt

Hokejists Bārtulis nodibinājis uzņēmumu

foto: LETAfoto: LETA

Hokejists Oskars Bārtulis nodibinājis uzņēmumu, kas nodarbosies ar industriālās auto tehnikas apstrādi.

Pagājušajā nedēļā reģistrēts jauns uzņēmums SIA “Krown Industry” ar 30 000 eiro pamatkapitālu. Šī uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Oskars Bārtulis, liecina “Firmas.lv” informācija. Savukārt uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir autosportists Ivars Vasaraudzis.

“Pašlaik uzņēmums vēl aktīvi nefunkcionē. Tā darbība būs attiecināma uz industriālās jeb smagās tehnikas auto apstrādi. Darbosimies, lai cilvēkiem, kuru īpašumā ir smagā tehnika, piemēram, kombaini un traktori, tā ilgāk kalpotu,” sarunā ar aģentūru LETA sacīja uzņēmuma valdes loceklis Vasaraudzis. “Tāds pats process noris arī vieglajām automašīnām, taču mēs koncentrēsimies uz smago tehniku. Veidosim savu auto apstrādes centru, kā arī būs izbraukuma vienība.”

Zīmīgi, ka jūlija sākumā Bārtulis bija Vasaraudža stūrmanis Latvijas rallijsprinta posmā “Gulbis”, kas norisinājās Gulbenē.

Hokejists Bārtulis pagājušajā sezonā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībā Doņeckas “Donbass”, kas Ukrainā valdošās situācijas dēļ jaunās sezonas čempionātā nepiedalīsies. Nākamā sezona raksturota kā kluba “akadēmiskais pārtraukums”. Ar spēlētājiem un treneriem noslēgtie līgumi tikuši iesaldēti uz vienu gadu, bet tiem ļauts vienoties ar citām komandām par viena gada līgumiem.

Pagaidām vēl nav zināms, kur Bārtulis varētu spēlēt nākamajā sezonā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+