Sports
Hokejs

Bārtulis varēs palīdzēt izlasei olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā 0

foto: hcadmiral.lu

Latvijas hokeja izlasei olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā varēs palīdzēt viens no labākajiem aizsargiem Oskars Bārtulis, “LA” svētdien atklāja hokejists.

Oskaram šonedēļ bija vairākas vizītes pie ārstiem un gala slēdziens ir priecīgs Latvijas izlasei – 29 gadus vecais aizsargs var doties laukumā. Viņš gan vairākas nedēļas bija spiests izlaist treniņus, līdz ar to nav labākajā sportiskajā formā. Izlases kandidātu sarakstā ir desmit aizsargi un sagaidāms, ka kopīgi ar treneriem tiks pieņemts lēmums, vai viņš varēs spēlēt. Ja reiz Bārtulis nolēmis ierasties, tad jūt, ka var palīdzēt komandai. Viņš Rīgā ielido svētdien.

KHL vienību Vladivostokas “Admiral” pārstāvošais Oskars Bārtulis augusta vidū pārbaudes spēlē saņēma sāpīgu triecienu pa galvu un kādu brīdi palika guļam uz ledus. Viņam bija konstatēts smadzeņu satricinājums un vēl trešdien komandas preses sekretārs pavēstīja, ka aizsargam jāizlaiž vismaz nedēļa, tātad cerības spēlēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā ir minimālas. Tomēr pēdējais vārds piederēja mediķiem, kas noteica, ka viss ir kārtībā un Bārtulis var atkal spēlēt hokeju.

Latvijas izlase olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā n0 1. līdz 4. septembrim Rīgā sacentīsies ar Austriju, Japānu un Vāciju. Svētdien kļuva zināms, ka atlūgumu iesniedzis Latvijas izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs un viņa vietā iecelts kādreizējais izlases vadītājs Haralds Vasiļjevs.

 

 

 

Saistītie raksti
LA.lv