Sports
Basketbols

Basketbola trenerim Muižniekam radušās veselības problēmas 16

bkventspils.lv

Veselības problēmu dēļ Latvijas basketbola kluba “Ventspils” galvenā trenera pienākumus aptuveni mēnesi nevarēs pildīt Kārlis Muižnieks, sestdien informē komanda.

Par “Ventspils” galvenā trenera pienākumu izpildītāju līdz ar to iecelts Muižnieka palīgs Gints Fogels, bet viņam asistēs treneris Dāvis Čoders.

Sagaidāms, ka Fogelis šo amatu ieņems 4-6 nedēļas.

“Mūs turpina piemeklēt dažādas ar veselību saistītas likstas. Katrs šāds gadījums liek dziļi, dziļi ievilkt elpu un paņemt pārdomu pauzi. Esam pietiekami stipri un spēsim mobilizēties un turpināt sezonu, spēlējot katru nākamo spēli ar vienu mērķi – uzvarēt,” klubs citē tā valdes priekšsēdētāja Ralfa Pleinica teikto.

“Ventspils” komanda nākamo maču aizvadīs jau sestdien, kad “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta ietvaros tiksies ar “Jūrmala”/”Fēnikss” vienību.

Ar 13 uzvarām 14 spēlēs “Ventspils” ir pašreizējā LBL kopvērtējuma līdere, kamēr Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas turnīrā tā ar sešiem panākumiem 11 mačos ir C apakšgrupas ceturtajā vietā.

LA.lv