×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

Basketbols rozā toņos


roze-lentite2

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība rīt “Arēnā Rīga” aizvadīs vienīgo šī pavasara spēli galvaspilsētā, tiekoties ar Lietuvas izlasi.


Kārtējā darba nedēļa, gatavojoties Eiropas čempionātam, mūsu basketbolistēm beigsies ar pārbaudes spēli pret Lietuvas valstsvienību, kas ietilpst akcijas “Rozā lentīte” programmā. Pirms spēles basketbolistes kopā ar saviem atbalstītājiem dosies gājienā no Brīvības pieminekļa uz “Arēnu Rīga”, lai pievērstu uzmanību krūts vēža problēmām un aicinātu sievietes aktīvāk veikt valsts apmaksātās diagnostikas pārbaudes. Uz spēli biļetes netirgos, ieeja arēnā par ziedojumiem. Informatīvā kampaņa pie Brīvības pieminekļa sāksies pulksten 11, “Rozā lentītes” gājiens – 15.30, spēle – 17.

Vakar Rīgā tika gaidīta Anete Šteinberga, kurai treneri centra spēlētāju rotācijā paredzējuši būtisku loma. Tiesa, sestdien viņu, visticamāk, laukumā vēl neredzēsim, jo vajadzīgs laiks aklimatizācijai un komandas sadarbību apgūšanai. Aizvadītajā nedēļā veselības problēmu dēļ uz dažām dienām no ierindas izgāja Dita Rozenberga, Kitija Laksa un Linda Rubene. “Katrs izlaistais treniņš iecērt robu spēlētāju un komandas sagatavošanā. Tomēr darbs turpinās, un labi, ka pagaidām kandidātu saraksts ir pietiekami garš. Precīzu sastāvu nosaukšu piektdien vakarā. Spēlē pret lietuvietēm turpināsim slīpēt treniņos apgūtos aizsardzības un uzbrukuma variantus, protams, centīsimies skatītājus iepriecināt ar uzvaru,” nedēļas darbu rezumē valstsvienības galvenais treneris Aigars Nerips.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+