Basketziņas īsumā: baroni soli no titula, sensācija Šauļos 0

LBL čempionāta otrās divīzijas fināla otrajā spēlē “Barons kvartāls” ar 72:71 (34:28) pārspēja VEF”, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 2-0 vadību.

Notriektā tautumeita 7
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Baronu labā uzvaras grozu spēles pēdējā sekundē guva Salvis Mētra, bet par rezultatīvāko spēlētāju ar 22 punktiem kļuva Ilmārs Bergmanis. Zaudētājiem 21 punkts un 12 atlēkušās bumbas Guntaram Strāķim. Trešā spēle notiks 1. maijā Kultūras vidusskolā. Sērijā par trešo vietu pirmajā spēlē “Liepājas lauvas 2” – “Saldus” 85:89 (43:39, Krastiņš 28; Līcītis 22).

# LKL čempionāta pusfināls sācies ar sensāciju. “Šiauliai” 3600 skatītājiem par prieku ar 74:65 (41:36) pārspēja “Lietuvos Rytas”. Uzvarētājiem Raitis Grafs 25 minūtēs guva 10 punktus (8/4, 3/2) un izcīnīja divas atlēkušas bumbas. Viļņas klubs sestdien būs “VEF Rīga” pretinieks BBL pusfinālā. Otrā LKL pusfināla spēlē “Rudupis” – “Žalgiris” 74:81.

# Vēl tālāk no Krievijas čempionāta medaļām ir Kurskas “Dinamo”, kas mazajā finālā pret Orenburgas “Nadežda” zaudēja arī otro spēli savā laukumā – 57:70. Gunta Baško laukumā bija 11 minūtes, taču punktus neguva, aizmetot garām abus divpunktu metienus.

# Lietuvas čempionāta finālā Kauņas “Viči-Aistes” ar 86:62 pārspēja Viļņas “Kibirkštis” un sērījā līdz tris uzvarām ir vadībā ar 2-1. Aija Putniņa 18 min., 7 (3/2, 1/1)+5AB.

# Zviedrijas čempionāta finālā “Sodertalje Kings” – “Norrkoping Dolphins” 96:78, sērijā 2-2. Zaudētājiem Edgars Jeromanovs 29 min., 11 (5/2, 4/2, 2/1)+3RP.