Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. janvāris, 2016
Drukāt

Bastejkalnā izzāģēs kokus, kas var apdraudēt apmeklētājus (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļa Dārzi un parki Rīgas pilsētas Kanālmalas apstādījumos Bastejkalnā drīzumā uzsāks bojāto un ainavisko vērtību zaudējušo koku izzāģēšanu, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Tiks izzāģētas deviņas kļavas, sešas liepas un viens ozols. Izzāģējamie koki var apdraudēt parka apmeklētājus, jo ir zaudējuši augtspēju, mehānisko stabilitāti un ainavisko vērtību, pārliecināta uzņēmuma Rīdzenes iecirkņa parka dārzniece Elīna Banga-Dzelmane.

2015. gada sākumā par šo koku zāģēšanu tika veikta publiskā apspriešana un pēc tam saņemta koku ciršanas atļauja.

Uzņēmuma valdes loceklis Edgars Vaikulis uzsver, ka pēc darbu paveikšanas saules gaisma labāk izgaismos stādījumus un pārējos parka kokus, kā arī būs iespēja plānot jaunus kokaugu stādījumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pēc brīža kāds jau protestēs un vāks parakstus vai pieķēdēsies pie pussapuvuša koka,Valmierā jau tā bija ,tantiņas staigāja pa pilsētu ,vāca parakstus un pilsētas dome atcēla Vecpuišu parka attīrīšanu no veciem ,pāraugušiem kokiem.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+