Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. decembris, 2015
Drukāt

Baterija, kas ražo elektrību mājai (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Tesla” līdz šim bija zināma kā elektroauto ražotājs, taču tā radījusi arī “Tesla Energy” lielizmēra bateriju “Tesla Powerwall”, kas ražo elektrību mājas vajadzībām.

Šādi “Tesla” cenšas piedāvāt tīrāku un efektīvāku enerģijas ieguves veidu. Bateriju var izmantot kopā ar saules baterijām vēl efektīvākai darbībai. “Elektrosiena” nebūt nav izmēros milzīga – 130 cm augsta, 86 cm plata, 18 cm bieza un sver 100 kilogramus. Par tīro vidi gan jāmaksā. 10 kWh modelis maksā apmēram 3250 eiro, bet 7kWh modelis – ap 2800 eiro. Samaksā gan nav iekļauta DC-AC strāvas invertora uzstādīšana. Baterija gan izveidota ar mērķi ilgtermiņā ieekonomēt līdzekļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

    Mājās ar piespiedu cirkulācijas apkuri problēmas sagādā pēkšņs elektrības zudums. Tad būtu noderīgi akumulātori, kuri uzlādējas, kāmēr vēl ir elektrība. Tai zūdot, akumulātori kādu laiku varētu barot cirkulācijas sūkni. Varbut, ka tādas ierīces jau ražo?

  2. Baterijas neražo elektrību.

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+