Sports
Hokejs

Batņa: Emocijas brīžiem lien pāri malām, jāmāk tās kontrolēt0


Oskars Batņa pirms spēles pret Minskas “Dinamo”.
Oskars Batņa pirms spēles pret Minskas “Dinamo”.
Foto: Rīgas “Dinamo”

Komandā jau vairāk kā mēnesi ir play off raksturīga atmosfēra un emocijas reizēm pat lien pāri malām, taču tās ir jāmāk kontrolēt – tā atzīst hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Oskars Batņa.

Brīvdabas mačā pret Minskas “Dinamo” Batņa piektdien guva pirmos vārtus šosezon un atdeva rezultatīvu piespēli, dodot lielu ieguldījumu uzvarā ar 3:1.

“Emocijas super, atmosfēra lieliska, tribīnes pilnas. Manuprāt, ideāls laiks āra hokejam. Pirmās desmit minūtes ledus likās super, tad sakrājās vairāk sniegs un kaut kur pazaudējām ripas, bet abām komandām apstākļi bija vienādi. Iniciatīva bija mūsu pus, lai gan bez kļūdām neiztikām. Mums norādījums bija maksimāli iet uz vārtiem un tur meklēt ripas, būt agresīviem. Tas visu laiku pietrūka, bet šodien izdarījām,” “LA” sacīja Oskars Batņa.

“Manā vārtu guvumā viņi kļūdījās vidējā zonā, Zīle atdeva Lipsbergam, viņš meta un es savu nūju pieliku. Protams, tādā brīdī emocijas norauj jumtu. Visu sezonu nevarēju iemest, tagad ir atvieglojuma sajūta, turklāt spēlējot brīvā dabā tas ir vēl izteiktāk. Iepriekš visādi sīkumi pietrūka – gan veiksme, gan vajadzēja būt vēl agresīvākam,” norādīja otro sezonu KHL aizvadošais uzbrucējs.

Saistītie raksti

Rīgas “Dinamo” trīs sezonas pirms regulārā turnīra beigām no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par diviem punktiem. “Jācīnās līdz galam, atlikušas trīs spēles, jācenšas uzvarēt un jācer uz viņu neveiksmēm. Mums šis play off noskaņojums ir jau vairāk kā mēnesi, brīžiem varbūt pat iet pāri malām, jāmāk tās kontrolēt, šodien to izdarījām,” teica Batņa.

Pirmdien rīdziniekiem pēdējā spēle “Arēnā Rīga” pret Bratislavas “Slovan”, trešdien mačs Čerepovecā, piektdien – Maskavā pret “CSKA”.

LA.lv