Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi mazos dzīves prieciņus! Horoskops 17.septembrim0

Tieši mazie dzīves prieciņi palīdzēs mums saglabāt prāta mundrumu un nezaudēt svarīgas personīgās attiecības.

Auns

Aunus šodien pilnībā pārņems drūms noskaņojums. Tu gribot negribot sāksi pārdzīvot, ka tava dzīve pārāk strauji aizrit. Lai šādas pārdomas neievestu tevi dziļā depresijā, mēģini savā dzīvē saskatīt patīkamus un priecīgus brīžus.

Vērsis

Ir tāds sakāmvārds: Klauvējiet pie durvīm un jums atvērs. To šodien vajadzēs atcerēties. Jūsu profesionālisms un prasme atrast izeju visnegaidītākajās situācijās palīdzēs atbrīvoties no visām problēmām.

Dvīņi

Neapvainojies uz draugiem, piezvani viņiem. Varbūt kādam ir vajadzīga tava palīdzība. Vakaru pavadi ar mīļoto cilvēku.

Vēzis

Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava nākotnes karjera būs atkarīga tieši no viņiem.

Lauva

Iemācies atslābināties, gūt baudu no mazajiem dzīves prieciņiem. Jo tieši tas palīdzēs tev saglabāt prāta mundrumu un nezaudēt svarīgas personīgās attiecības.

Jaunava

Šodien tev nepieciešams izvairīties no konfliktiem un strīdiem. Nav izslēgts, ka tie var beigties ar kautiņu. Saudzē veselību! Maksimāli šodien koncentrējies uz profesionālajiem jautājumiem.

Svari

Tu skaties uz dzīvi kā caur plīvuru. Jau sen ir laiks to noņemt un paskatīties uz dzīvi atvērtām acīm. Iespējams, tad tu labāk sapratīsi, kas notiek tev apkārt, bet galvenais – ko un kā darīt tālāk. Lēmums jebkurā gadījumā jāpieņem tev pašam.

Skorpions

Partnerattiecības ar otro pusīti šodien var būt visnotaļ auglīgas un atnest abpusēju apmierinājumu. Vientuļie Skorpioni var gaidīt daudzsološas tikšanās, interesantas, bet neilgas iepazīšanās. Ja tev piemīt prasme mainīt taktiku, tad uzvedība atkarībā no situācijas palīdzēs gūt panākumus.

Strēlnieks

Šodien paļaujies uz intuīciju – tā neļaus kļūdīties. Rīts ir veiksmīgs laiks svarīgām lietām. Neaizmirsti parūpēties par savu veselību.

Mežāzis

Saskarsme ar tuviniekiem un mājiniekiem palīdzēs aizmirst par visām problēmām un nepatikšanām darbā. Lai kas arī šodien nenotiktu, neļauj, lai emocijas gūst pārsvaru pār prātu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Diena solās būt labvēlīga radošiem cilvēkiem. Tu šodien vari nodoties darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Šodien tu, iespējams, saņemsi patīkamu piedāvājumu, kur vajag pieņemt. Tas sola dažādot tavu dzīvi, sniegt prieku no saskarsmes, kā arī dāvāt jaunus draugus. Šodien vari droši doties ceļojumā un veikt pirkumus, kas izrādīsies visai veiksmīgi.

Zivis

Zivis šodien gaida panākumi gan uzņēmējdarbībā, gan finanšu jomā. Vairāki šīs zīmes pārstāvji var saņemt finansiālu piedāvājumu. Lai arī lieta būs riskanta, taču tā sola atnest lielu peļņu. Vairākas Zivis šodien gaida patīkams notikums – labi pazīstams cilvēks var pāriet mīļotā cilvēka statusā.

LA.lv