×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Baumanis varētu atteikties no iespējas kļūt par veselības ministru (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis tomēr varētu atteikties no iespējas kļūt par veselības ministru, līdz ar to “Vienotība” turpinās meklēt kandidātu šim amatam.

Kā liecina neoficiālā informācija, Baumanis varētu nepiekrist viņam izteiktajam piedāvājumam kļūt par ministru. Līdz ar to “Vienotība” apsver arī citas kandidatūras uz šo amatu, tomēr pagaidām neesot skaidrs, kurš tieši šo amatu varētu ieņemt.

Līdz ar to nākamās nedēļas sākumā plānotajā Saeimas ārkārtas sēdē balsojums par jaunu veselības ministru vēl varētu nenotikt.

Kā ziņots, ilgstoši slimojošā un vairāku veselības aprūpes organizāciju pretestību savām reformām saņēmusī veselības ministre Ingrīda Circene (V) 7.jūlijā iesniedza demisijas rakstu un Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) nolēmusi to pieņemt.

“Ņemot vērā atšķirīgo izpratni par veselības aprūpes nozarē būtiskāko un faktu, ka nav tikusi panākta konstruktīva sadarbība neatliekamu uzdevumu izpildē, kā arī to, ka es personīgi nekavējoties nevaru atsākt darbu veselības stāvokļa dēļ, uzskatu, ka turpmāk kopīgs darbs šādā komandā man nav iespējams. Tādējādi, pakļaujoties politiskajam spiedienam, atkāpjos no veselības ministres amata,” paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem pauž Circene.

Amatpersona arī norāda, ka viņai nav pieņemams tas, ka, šajā valdībā strādājot, Veselības ministrija nav saņēmusi atbalstu stabilam ilgtermiņa finansējuma pieaugumam un citiem veselīgai sabiedrībai stratēģiski svarīgiem jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pirms saeima velesanam klut par minisru var tikai pratu-zaudejoss jo kapitalisma nekad nebus bezmaksas medicinas lidz ar to demografija-sabruk nekads ministris nepavilks so grimstoso nozari jamaina sistema…..ta visa pasaule bruk….

  2. Jānis J. Dimants, Jr., M.D. Atbildēt

    Tomēr pirmām kārtām Veselības ministram vai ministrei jābūt ā r s t a m vai ā r s t e I. Tad tik var sākt runāt par pārējo.

  3. te jau daudzi būtu ar mieru bez algas, tikai šis kungs gribēja nodrošināties, aj anu pēc 4 mēnešiem jāatgriežas 🙂

  4. Ja neviens negrib uzņemties veselības ministra amatu,tad jāpalielina veselības ministra alga tik ilgi kamēr kāds tomēr piesakās un reizē veselības ministram jādod neierobežotas tiesības un jāatbrīvo no jebkādiem pienākumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+