Apbrīno

Bauska aicina uz pirmo “Bauska TasTe” festivālu 16


Grupa “Skyforger”.
Grupa “Skyforger”.
Publicitātes foto

Bauskas Pilskalna parka estrādē pirmo reizi no 5. līdz 6. augustam norisināsies mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei – “Bauska TasTe”.  Festivālā uz divām skatuvēm uzstāsies “Skyforger”, Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, “Carnival Youth”, Fēlikss Ķiģelis, Normunds Rutulis un Slavenais Rīgas orķestris, Pēteris Upelnieks, “Pērkons”, “Jumprava”, “Dakota”, “Franco Franco”, “AK69”, radio SWH raidījuma “Priekšnams” muzikālās apvienības, kā arī citi mākslinieki.

Festivāla organizatore, Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča par jauno festivālu teic: “Bauska pamazām ir izaugusi no pilsētas svētkiem, un mums radās ideja par pilsētas festivālu. Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes kultūras programmu dažādiem vecumiem un interesēm, uzaicinot māksliniekus, kas Bauskā vēl nav uzstājušies. Vēlamies apmeklētājiem sniegt Bauskā vēl nebijušu formātu un aizraujošu programmu. Festivāls “Bauska TasTe” ir viens no pirmajiem soļiem Bauskas kā festivālu pilsētas ceļā.”

Par vērienīgu un festivāla daudzveidību liecina arī tas, ka, lai arī centrālie festivāla “Bauska TasTe” pasākumi būs gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā, ne mazāk interesanti pasākumi norisināsies arī pilsētā un tās tuvējā apkārtnē. “Bauskas Rātslaukumā notiks “Ghetto Basket” ielu basketbola posms, Bauskas pilī apmeklētāji varēs vērot paukošanās turnīru, kā arī izmēģināt spēkus orientēšanās sacensību organizētāja “Magnēts” rīkotajā rogainingā, kurā dalībnieki varēs iepazīt trīs piļu – Bauskas, Rundāles un Mežotnes, kā arī trīs upju – Mūsas, Mēmeles un Lielupes – apkārtni,” stāsta L. Stankeviča.

Festivāla rīkotāji ir parūpējušies arī par īpašu maltīti festivāla apmeklētājiem. “Īpašo maltīti varēs baudīt festivāliem neraksturīgā ēdināšanas zonā, kur vienā virtuvē būs apvienojušies seši Bauskas ēdinātāji, kas festivālam ir izstrādājuši speciālu ēdienkarti. Tajā ir iekļauts arī oficiālais “Bauska TasTe” burgers, kuru jau pirms festivāla var nogaršot dažādos Bauskas restorānos un kafejnīcās. Ēdināšanas zonā tiks pasniegti ne tikai festivāla gaisotnes cienīgi ēdieni, bet norisināsies arī dažādas aktivitātes,” atklāj L. Stankeviča.

Pasākuma rīkotāji ir padomājuši arī par mazākajiem apmeklētājiem. “Festivālā būs atrakcijas bērniem, “Antigravity Yoga” audumos, iespēja izmēģināt ūdens sporta veidu SUP, mobilā observatorija, līdzsvara sporta veids “slackline”, galda spēles no “Brain Games”, viduslaiku aktivitātes pils gravās, kā arī citas laika pavadīšanas iespējas,” teic L. Stankeviča.

 

5. VIII 12.00 Bauskas pilskalna estrāde

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: divu dienu biļete: EUR 10, festivāla dienā – EUR 15, pensionāriem EUR 5.

* Bērniem līdz 14 gadu vecumam un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ieeja festivālā ir bezmaksas

LA.lv