×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Bauska ielūdz uz Latvijas Alus svētkiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, Bauskas Kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Alus darītāju savienību un vietējām alus darītavām latviešu alus cienītājus 9. augustā aicina uz trešajiem Latvijas Alus svētkiem Bauskā.

“Latvijas Alus svētki ir īpaši ar to, ka tajos piedalās vienīgi Latvijas alus darītāji – gan lieli un atpazīstami, gan arī tādi, kas alu ražo ļoti ierobežotā daudzumā mājas apstākļos. Tā ir lieliska iespēja vienuviet nobaudīt un novērtēt dažādu Latvijas alus ražotāju piedāvājumu, vienlaicīgi pavadot laiku brīvā un pozitīvā gaisotnē. Savukārt alus ražotājiem šī ir izdevība vēl vienu reizi apliecināt, ka tieši latviešu alus ir labākais un gardākais,” informē pasākuma rīkotāji.

Lai gan alus vairāk uzskatāms par vīru dzērienu, tam netrūkst piekrišanas arī daiļā dzimuma pārstāvju vidū, bet, lai Alus svētkos interesanti būtu ikvienam, Bauskā būs padomāts par daudzveidīgu svētku programmu. Kamēr kungi piedalīsies dažādās alus spēlēs, dāmām būs iespēja apgūt vai paplašināt siera siešanas un alus uzkodu gatavošanas prasmes meistarklasēs, bet bērni varēs izklaidēties atrakciju parkā un piedalīties radošās darbnīcās. Svētku programmu vadīs mūziķis un Dailes teātra aktieris Kristaps Rasims, ko liela Latvijas iedzīvotāju daļa pazīst kā Jezupu no TV3 seriāla “Ugunsgrēks”.

Alus svētku ietvaros Bauskā norisināsies arī Latvijas spēka atlētu Alus svētku čempionāts. Bet vakarā svētku dalībniekus priecēs muzikālā programma – Ufo & Grupas, rokmūziķa Fēliksa Ķiģeļa, kā arī leģendārās latviešu rokgrupas “Pērkons” koncerti. Svētku nakts ballē spēlēs grupa “Lauku muzikanti”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+