×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Bauskā jau 16. kantrimūzikas festivāls


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bauskas pilskalna estrādē 11. un 12. jūlijā jau 16. reizi notiks Bauskas kantrimūzikas festivāls. Latvijas kantrimūzikas cienītājus priecēs vietējās grupas “Klaidonis”, “Sestā jūdze” un ārzemju viesi – Billijs Jeits no ASV un “Music Road Pilots” no Nīderlandes.

Šogad viesmākslinieku vidū būs divi pasaules slaveni kolektīvi – Billija Jeita grupa no ASV un vokālais kvintets “Music Road Pilots” no Nīderlandes, atklāj “Country” mūzikas asociācijas prezidents un pasākuma rīkotājs Uldis Ozoliņš. Savukārt Latvijas kantrimūzikas grupu cienītājiem interesants varētu būt sestdienas vakara koncerts, kad uzstāsies Latvijas kantri grupas “Klaidonis” ar Eviju Sloku un “Sestā jūdze”. “Piedalīties šajā festivālā “Klaidonim” ir goda lieta. Kā nekā esam piedalījušies visos Bauskas kantri festivālos. Un ceru, ka tā tas būs arī turpmāk. Šogad, pēc divu gadu pārtraukuma, atkal ar mums kopā būs Evija Sloka, kura noteikti ir augusi savā dziedātprasmē. Evija izpildīs arī kādu pašas sacerētu dziesmu, kā arī savus jau populāros hitus,” atklāj Māris Sloka un piebilst, ka “Klaidonis” kā vienmēr centīsies priecēt klausītājus ar savām vienkāršajām dziesmām – gan labi zināmajām, gan pa kādai jaunai dziesmai. Grupa uzstāsies arī nakts ballē. Savukārt “Sestā jūdze” neslēpj, ka Bauskas kantrimūzikas festivāls ir kā ikgadējs svētku pasākums, kur grupai ir iespēja pabūt radniecīgā atmosfērā starp līdzīgi domājošiem. “Tāda īsta mērķa pārsteigt publiku mums nav. Vairāk ir vēlme pēc tiem sirsnības momentiem, ko parasti izjūtam uzstāšanās laikā. Varētu pat teikt – tas ir kā pieredzes apmaiņas pasākums. Ikdienā jau nesanāk paklausīties citas Latvijas kantri grupas un “uzsist klaču” ar amata brāļiem,” atklāti saka “Sestās jūdzes” puiši.

Pasākuma rīkotāji īpaši vēlas pastāstīt par Billiju Jeitu, kurš šobrīd pasaulē ir viens no slavenākajiem komponistiem un izpildītājiem. Pazīstamais dziesmu autors aizvadīto desmit gadu laikā regulāri nominēts “American Songwriters Awards”, četras reizes saņēmis galveno balvu un kā labākais kantrimūzikas dziesmu autors, divas reizes nominēts “Grammy” balvai. Viņa lielākais hits “The House That Jack Built” bija populārākais 12 valstu radiostacijās un atnesa panākumus zvaigznēm Ādamam Hārvejam un Džordžam Džonsam. Šovasar sava jaunā albuma “Only One Georges Jones” koncertturnejas laikā mākslinieks uzstāsies Bauskā.

Tāpat festivāla apmeklētājus priecēs “Music Road Pilots” no Nīderlandes. “Grupā ir seši muzikanti, pieci – profesionāli vokālisti. Viņu sniegums ir salīdzināms tikai ar “Lonestar” no Kanādas vai “Oak Ridge Boys” no ASV. Šāda stila grupa Latvijā viesojas pirmoreiz,” uzver Uldis Ozoliņš.

Savukārt sestdien dienas vidū notiks bezmaksas koncerts laukumā pie lielveikala “Rimi”. Savu dalību šajā koncertā jau apstiprinājušas grupas “Tequila”, “Emburgas zēni”, “Sestā jūdze”, kā arī lietuviešu solists Aļgirds Kolvs ar grupu “Sepo”.

Varbūt noder!


11.VII 19.00 un 12.VII 17.00 Bauskas pilskalna estrādē

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 18 divu dienu biļete; EUR 10 – vienas dienas biļete; bērniem no 12 līdz 16 gadiem EUR 3; bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.

12.VII. 12.00 – 16.00 bezmaksas koncerts pie “Rimi” lielveikala

Plašāka informācija: www.countrybauska.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+