×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
15. aprīlis, 2018
Drukāt

Bauskā notiek pasākums ģimenei: Vimbu svētki

Reiņa Hofmaņa fotoReiņa Hofmaņa foto

Bauskas pils.

Šodien no plkst.10 līdz 15 Bauskā norisināsies pasākums visai ģimenei – Vimbu svētki -, kuru laikā notiks labas gribas makšķerēšanas sacensības, kā arī dažādas aktivitātes, aģentūru LETA informēja Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Lujāne.

Ikviens interesents, ievērojot saistošos noteikumus, varēs piedalīties labas gribas makšķerēšanas sacensībās. Sacensību uzvarētājiem un katram to dalībniekiem būs sarūpētas vērtīgas balvas. Svētku iespaidīgāko lomu palīdzēs noteikt pasākuma vadītājs – makšķernieks un dabas pētnieks Māris Olte. Tāpat lekcijās un individuālās sarunās par zivsaimniecību, ekoloģiju, rekreāciju dabā, makšķerēšanu, kā arī citām saistošām tēmām informēs pasaules čempions makšķerēšanā Pēteris Lideris un zinātnieks Matīss Žagars.

Pasākuma laikā biedrība “Homo ecos” zem apsildāmas telts jumta vadīs radošas un izglītojošas aktivitātes jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem. Bērni kopā ar darbnīcu vadītājiem mācīsies atpazīt dažādas zivju sugas, vēros un iesaistīsies leļļu teātrī par dabas aizsardzību, uzzinās vērtīgus faktus par ūdens piesārņojumu, kā arī vienkāršotā veidā caur spēles elementiem izzinās zaļo kustību. Tāpat pasākuma teritorijā tiks piedāvātas lekcijas par veselīgu uzturu, pārtikas iegādes plānošanu, otrreizēju lietu pārstrādi un citām saistošām tēmām.

Par muzikālo noformējumu visas dienas garumā rūpēsies dabas draugs un makšķernieks Roberts Gobziņš, gaidāma arī apvienības “Very Cool People” uzstāšanās.

Svētkos darbosies īpaši pielāgota virtuve, kur makšķernieku noķertās vimbas pēc tradicionālās Bauskas receptes tiks apstrādātas un sagatavotas kūpināšanai. Pasākumā būs iespēja iegādāties dažādus gardumus un amatnieku darinājumus mājražotāju tirdziņā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+