Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. februāris, 2014
Drukāt

Bauskā par kukuļdošanu aiztur starptautiskā meklēšanā izsludinātu Lietuvas pilsoni (1)

LETALETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieki Bauskā par kukuļdošanu aizturējuši 1975.gadā dzimušu Lietuvas pilsoni, kurš bija izsludināts starptautiskā meklēšanā.

Vīrieti meklēja Ukrainas policija saistībā iespējamiem pārkāpumiem narkotisko vielu jomā, portālu “LA.lv” informēja VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece.

Vīrietis, vadot transportlīdzekli, aizturēts naktī uz ceturtdienu, jo bija pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu. Lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols, viņš mēģinājis iedot policistiem 200 eiro, tāpēc aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

VP ZRP policisti turpina strādāt kukuļdošanas apkarošanas jomā. Šis šogad ir jau septītais aizturētais par kukuļdošanu policistiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izskatās ka euro te “ne prichem”,bija vienkārši navodka un nabaga policisti nu nekādi nevarēja šoreiz pieņet šo ziedojumu.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+