×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. augusts, 2016
Drukāt

Bauskā sirmgalvis iedzeršanas laikā nodur vēl vecāku kungu (2)

Foto-Fotolia Foto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Bauskā kopīgas iedzeršanas laikā kāds 1941. gadā dzimis vīrietis nodūris 1933. gadā dzimušu vīrieti. par slepkavības izdarīšanu aizdomās turētais aizturēts, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē.

24.augustā ap pulksten 21.00 tika saņemta informācija, ka Bauskā, Salātu ielā vienā no dzīvokļiem atrasts vīrieša līķis ar vardarbības nāves pazīmēm. Aizdomās par 1933.gadā dzimuša vīrieša noslepkavošanu policijas darbinieki aizturēja 1941.gadā dzimušu vīrieti.

Veicot pirmstiesas izmeklēšanu, kriminālprocesā noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp abiem vīriešiem izcēlies strīds, kura laikā ar nazi nāvējoši miesas bojājumi nodarīti 1933.gadā dzimušajam vīrietim. Aizturētais agrāk nav tiesāts.

Uzsākts kriminālprocess par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, kas paredz sodu ar ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze un tiek veiktas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vēl vienam pensionāram (1933.gadā bija dzimis) nu nevajadzēs maksāt pensiju!
    Bet pensionāru slepkavu (1941.gadā dzimis) nu uzturēsim par saviem nodokļiem cietumā …

  2. ” … prettiesisku nonāvēšanu … ”
    .
    Kāda nonāvēšana ir tiesiska ??

Draugiem Facebook Twitter Google+