×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
27. jūnijs, 2017
Drukāt

Bauskā tiesās māti par bērna novešanu līdz pašnāvības mēģinājumam (2)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu par kādas mātes ilgstoši veiktu cietsirdīgu apiešanos ar mazgadīgu bērnu, kurš tamdēļ veica pašnāvības mēģinājumu, portālu LA.lv informēja prokuratūras pārstāve Kristīne Sutugina.

No 2013. gada septembra līdz 2016. gada augustam apsūdzētā pret bērnu izturējās cietsirdīgi, sistemātiski apsaukāja ar godu un cieņu aizskarošiem un pazemojošiem vārdiem, liedza bērnam satikties ar draugiem. Bērna māte mazgadīgo nodarbināja smagos ikdienas darbos, izteica pārmetumus par slikti izpildītu darbu vai lēnu strādāšanu un atņēma tam mobilo telefonu.

Izmeklēšanā secināts, ka apsūdzētā cietušajam nodarījusi psiholoģiskas ciešanas. Sakarā ar ieilgušu psihotraumējošu situāciju no mātes puses, mazgadīgais bērns mēģināja izdarīt pašnāvību.

Krimināllieta nodota izskatīšanai Bauskas rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. padomju.laiku.cilvekiem Atbildēt

    Bērnu galvenais uzdevums ir mācīties un izklaidēties, nevis strādāt pieaugušo darbus!

  2. Es nezinu kā lai uz to īsti skatās. Vai tā ir bērna visatļautība vai tiešām ir bijusi psiholoģiska spīdzināšana. Ja ir atņemts telefons, kur ir pārkāpts kaut kas? Vecāki telefonu sagādā to var arī noņemt. Tikšanās ar draugiem. Man ar māte to neļāva darīt bija tikai skola un mājas es ar varu vērsties tiesā par to ka tiku traumēta vai kā? Īsti nezinu kāda bija tā situācija. Bet raksts tik vispārināti uzrakstīts, ka liekas tur jau bērna atriebība vecākiem, jo nav dabūjis to ko vēlas. Šobrīd bērnu tiesības ir tik pārspīlētas ka nedod dievs piedursi viņam pirkstu vai ne tā vēl paskatīsies. Bet kur paliek vecāku tiesības? Kāpēc bērns var kāp uz galvas saviem vecākiem? Ir jau tādi varianti, kas draud vecākiem ka vērsīsies policija ka sitot vai kaut kā tā, ja neizdabās viņu vēlmēm. Kā var zināt, ka šis gadījums tāds nav?

Draugiem Facebook Twitter Google+