Laukos
Bizness

“Bauskas alus” sāk ražot arī alus kokteiļus0


Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto

Bauskas alus darītava attīsta jaunu produktu līniju – alus kokteiļi un piedāvā pirmo produktu šajā līnijā – gaišā alus kokteili “Festiņš” brūkleņu. Produkta izstrādā un ieviešanā investēts 120 000 eiro.

Alus kokteiļa “Festiņš” garšas buķeti veido Bauskas gaišais alus kopā ar tējas sēnes dzērienu, ko papildina brūklenes. Alkohola tilpums jaunajā kokteilī ir 2.4%.

Kā informē alus darītavas valdes loceklis Vladimirs Barskovs, kokteilim ir savs rašanās stāsts.

“Bieži ar draugiem degustējot alu, dāmas, kurām negaršoja alus, jautāja, kad piedāvāsiet kaut ko vieglu un gaisīgu bez alus, kas garšotu arī mums. Pēc rūpīgas tirgus izpētes un jaunāko tendenču apzināšanas Eiropā un pasaulē, radās ideja par jauna segmenta attīstīšanu alus darītavā – alus kokteiļi, kas mūsu darītavai ir jauns un nebijis virziens,” atzina Barskovs.

“Bauskas alus” ražotne atrodas Bauskas rajona Īslīces pagastā. Kompānija ražo sešu veidu alu, iesala dzērienus “Veselība” un “Porteris”, kā arī kvasu un tējas sēnes dzērienu “Dr.Kombucha”. Uzņēmuma galvenais eksporta tirgus ir Lielbritānijā, kā arī Īrijā, Islandē, Igaunijā, Lietuvā, Polijā un Zviedrijā

“Bauskas alus” pagājušajā gadā strādāja ar 5,018 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 11,6% – līdz 492 076 eiro.

“Bauskas alus” ir dibināts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 786 996 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Latvijā reģistrētā kompānija “BA Holdings”.

LA.lv