Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
8. janvāris, 2016
Drukāt

Bauskas novadā no degošas mājas izglābta sieviete

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus, no kuriem 24 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un pieci uz glābšanas darbiem, savukārt 10 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē dienestā.

Plkst. 16.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Vecsaules pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg sadzīves mantas un mēbeles 7m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no degošās mājas izglāba apmēram 53 gadus vecu sievieti. Plkst. 17.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 6.00 tika saņemts izsaukums uz Ogres novada Ogresgala pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 50m2 platībā deg pusotra stāva dzīvojamā māja un ēkā bija izveidojies liels piedūmojums. Plkst. 6.56 ugunsgrēka izplatība tika ierobežota un plkst.8.00 vēl turpinās tā likvidācijas darbi.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sodrēji astoņu ēku dūmvados, četras vieglās automašīnas, iekrāvējs, garāža, saimniecības ēka, ēkas jumta siltumizolācija, ēkas starpstāvu pārsegums un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Šogad ugunsdzēsēji glābēji ik dienu dodas uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkalnāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+