Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
20. februāris, 2014
Drukāt

Bauskas muzejā atvērs rotaļlietu izstādi “Kaķu nams”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 28. februārī Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz rotaļlietu meistares Innas Smirnovas (Igaunija) izstādes “Kaķu nams” atklāšanu un tikšanos ar autori, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Līga Grosbarde.

Inna Smirnova dzimusi 1964. gadā Šliselburgā (Krievija), bet no 1986. gada dzīvo un strādā Kohtla-Jarvē. Kaut gan profesija nav saistīta ar mākslu, Innas sena aizraušanās ir tekstilleļļu izgatavošana. 2007. gadā Kohtla-Jarvēbija skatāma pirmā Innas personālizstāde.
No 2009. gada Inna ir Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildes biedre. Piedalījusies vairākās starptautiskās izstādēs Krievijā, Čehijā, Latvijā u.c. Viņas darbi ir ļoti novērtēti, iemīļoti un atrodas daudzās privātkolekcijās.

Kaķi – lelles – muzeja izstāžu zālēs ieradušies ar visu savu iedzīvi. Ir virtuve ar šefpavāru, guļamistaba, kabinets, muzikālais salons, kur notiek rokgrupas mēģinājums un pat neliela sporta zāle. Mājas iedzīvotāju vidū var sastapt inteliģentu sētnieku, kurš spēlē šahu, rūpīgu māmiņu un palaidni kaķu bērnu.

“Kaķu nams” ir mākslinieces jubilejas personālizstāde, tā būs atvērta līdz 2. aprīlim.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+