Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. februāris, 2014
Drukāt

Bauskas muzejā atvērs rotaļlietu izstādi “Kaķu nams”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 28. februārī Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz rotaļlietu meistares Innas Smirnovas (Igaunija) izstādes “Kaķu nams” atklāšanu un tikšanos ar autori, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Līga Grosbarde.

Inna Smirnova dzimusi 1964. gadā Šliselburgā (Krievija), bet no 1986. gada dzīvo un strādā Kohtla-Jarvē. Kaut gan profesija nav saistīta ar mākslu, Innas sena aizraušanās ir tekstilleļļu izgatavošana. 2007. gadā Kohtla-Jarvēbija skatāma pirmā Innas personālizstāde.
No 2009. gada Inna ir Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildes biedre. Piedalījusies vairākās starptautiskās izstādēs Krievijā, Čehijā, Latvijā u.c. Viņas darbi ir ļoti novērtēti, iemīļoti un atrodas daudzās privātkolekcijās.

Kaķi – lelles – muzeja izstāžu zālēs ieradušies ar visu savu iedzīvi. Ir virtuve ar šefpavāru, guļamistaba, kabinets, muzikālais salons, kur notiek rokgrupas mēģinājums un pat neliela sporta zāle. Mājas iedzīvotāju vidū var sastapt inteliģentu sētnieku, kurš spēlē šahu, rūpīgu māmiņu un palaidni kaķu bērnu.

“Kaķu nams” ir mākslinieces jubilejas personālizstāde, tā būs atvērta līdz 2. aprīlim.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+