×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

Baušķenieks Kuļikauskis izcīna Latvijas starptautisko čempiona titulu smagajā svarā profesionālajā boksā

Zigismunds  Zālmanis (Nikon)Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Nedēļas nogalē Ķīpsalas hallē Rīgā notikušajā starptautiskajā cīņu turnīrā „The Ring Stars” baušķenieks Artūrs Kuļikauskis sakāva Francijas pirmo numuru Juri Kajembri Kalengu un izcīnīja Latvijas vakanto starptautisko čempiona titulu smagajā svarā profesionālajā boksā, pastāstīja turnīra organizatori.

Šī uzvara ir ļāvusi Kuļikauskim būtiski uzlabot savus rādītājus pasaules spēcīgāko smagā svara bokseru reitingā. Atbilstoši jaunākajiem „Boxrec.com” datiem Bauskas sportists tagad ierindojas jau 42.vietā, pirms tam viņš atradās 164.vietā.

Abi sportisti spraigā sacensībā ringā aizvadīja desmit raundus. Cīņas uzvarētāju noteica tiesnešu vienbalsīgs lēmums par labu Kuļikauskim.

„Gan Kuļikauskis, gan Kalenga aizvadīja ļoti līdzvērtīgu cīņu. Ja Kalenga bija agresīvāks un viņam bija „teritoriāls” pārsvars, tad Kuļikauskis bija vairāk tehniskāks, precīzāks un taktiski viņš darbojās ļoti pareizi, kas arī ļāva izcīnīt titulu. Savukārt Kalengam, iespējams, labāku sniegumu traucēja parādīt pašpārliecinātība,” citēts turnīra organizators Elvis Mihaiļenko.

 

   

Fiziski spēcīgais Kongo Demokrātiskajā republikā dzimušais Kalenga, saukts arī par „el toro” jeb „vērsi” līdz šim nebija pazinis zaudējuma garšu un atbilstoši „Boxrec.com” datiem pasaules reitingā atradās 29.vietā. Pēc cīņas ar Kuļikauski viņš nokritās uz 50.vietu. 

Kā norādīja Kuļikauska menedžeris Romāns Dāboliņš, tad, viņaprāt, intriga saglabājās līdz pat pēdējai raunda minūtei, jo cīņa tiešām bija līdzīga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+