“Bayern” atstāj bez Čempionu līgas fināla spāņus 0

Par otro UEFA Čempionu līgas futbolā finālisti trešdien kļuva Vācijas komanda Minhenes “Bayern”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Pusfinālā “Bayern” spēkojās ar Spānijas klubu Madrides “Real”, sērijai pamatlaikā un papildlaikā divu maču summā noslēdzoties neizšķirti 3:3. Tāpēc nācās aizvadīt 11 metru sitienu sēriju, kurā ar 3:1 pārāka bija Vācijas vienība.

Šajā duelī pirmajā mačā “Bayern” uzvarēja savā laukumā ar 2:1, bet atbildes mačā “Real” savā laukumā spēja revanšēties ar rezultātu 2:1 (2:1).

Mača pamatlaikā rezultātu jau sestajā minūtē atklāja “Real” komandas portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc astoņām minūtēm Ronaldu bija precīzs vēlreiz un dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Turpinājumā “Bayern” komanda izniekoja pāris teicamas iespējas gūt vārtus, tomēr 27.minūtē Arjens Robens realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirtu divu spēļu summā. Ar šādu rezultātu 2:1 arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā puslaikā abām komandām bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču tas nenotika un cīņa turpinājās papildlaikā, kurā vienības nevēlējās lieki riskēt un spēlēja piesardzīgi. Arī pagarinājumā vārti netika gūti, tāpēc mača liktenis bija jāizšķir pēcspēles 11 metru sitienu sērijai.

11 metru sitienos “Bayern” rindās precīzi sita Davids Alaba, Mario Gomess un Bastians Švainštaigers, bet “Real” komandas labā vienīgos vārtus guva Ksavi Alonso. Bavāriešu vārtsargs Noiners atvairīja pirmos divus “real” zvaigžņu Ronaldu un Kaka sitienus.

Jau ziņots, ka citā pusfināla atbildes spēlē otrdien pagājušā gada turnīra uzvarētāji “Barcelona” no Spānijas savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Anglijas klubu Londonas “Chelsea”, tādējādi ļaujot finālā iekļūst Londonas vienības pārstāvjiem, kuri divu maču summā bija pārāki ar 3:2.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks 19.maijā Minhenē.