“Bayern” izrauj 2:1 uzvaru pār “Real” 0

UEFA Čempionu līgas futbolā pirmajā pusfināla spēlē otrdien Vācijas komanda Minhenes “Bayern” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) pieveica karalisko Spānijas klubu Madrides “Real”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Rezultātu mača 17.minūtē atklāja “Bayern” komanda, kad pēc stūra sitiena izspēles bumba soda laukumā sekmīgi atlēca pie Franka Riberī un Francijas izlases pussargs bija nekļūdīgs. Turpinājumā cīņas gaita bija līdzīga, bet pirmā puslaika izskaņā abas komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, tomēr rezultāts nemainījās.

Izlīdzinājumu “Real” futbolisti panāca 53.minūtē, kad Mesuts Ezils no vārtu priekšas pārspēja “Bayern” vārtsargu Manuelu Noieru, bet uzvaras vārtus laukuma saimnieki guva minūti pirms pamatlaika beigām, kad pēc teicamas Filipa Lāma piespēles no labās malas vārtu priekšā veiklākais izrādījās Mario Gomess, kuram izdevās pārspēt “Real” komandas vārtsargu Ikeru Kasiljasu.

Abu komandu atbildes spēle Madridē notiks 25.aprīlī. Finālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

“Bayern” turnīra ceturtdaļfinālā divu spēļu summā ar rezultātu 4:0 pieveica Francijas klubu Marseļas “Olympique”, bet “Real” ar 8:2 sagrāva Kipras komandu Nikosijas APOEL.

Trešdien notiks otrs pusfināls, kurā Anglijas vienība Londonas “Chelsea” savā laukumā spēkosies ar pašreizējo UEFA Čempionu līgas uzvarētāju “Barcelona” no Spānijas. Šo komandu atbildes spēle notiks 24.aprīlī.

“Chelsea” futbolisti ceturtdaļfinālā divu spēļu summā ar 3:1 pārspēja Portugāles vienību Lisabonas “Benfica”, kamēr “Barcelona” ar 3:1 pieveica Itālijas spēcīgāko klubu “AC Milan”.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.