“Bayern” Londonā sakauj “Arsenal” 0

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pašreizējā čempione Minhenes “Bayern” viesos ar 2:0 pieveica Londonas “Arsenal”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Mājinieki pirmā puslaika beigās pēc vārtsarga Voiceha Ščesnija noraidījuma palika mazākumā un viesi otrajā puslaikā guva divus vārtus, izceļoties Toni Kroosam un Tomasam Milleram. Mača pirmajā daļā abas komandas neizmantoja iespēju izcelties no 11 metru soda sitiena līnijas.

Bet citā mačā Madrides “Atletico” izbraukumā ar 1:0 pārspēja “AC Milan”, vienīgos vārtus 83. minūtē gūstot Djegu Koštam.

“Atletico” ir vienīgā komanda, kas šosezon Čempionu līgā vēl nav piedzīvojusi zaudējumu.

Atbildes spēles notiks 11. martā un uzvarētājas divu maču summā iekļūs ceturtdaļfinālā.